Як нарахувати зарплату.

Нарахування заробітної плати здійснюється на підставі встановлених в організації тарифів, окладів, відрядних розцінок та відомостей про відпрацьований за фактом співробітником часу або відомостей про виконаний обсяг роботи.
Вам знадобиться
  • штатний розклад, положення про оплату праці, накази про прийом на роботу і трудові договори
Інструкція
1
При працевлаштуванні співробітника на ваше підприємство обов'язково укладіть з ним трудовий договір і видайте наказ. Заробітна плата нараховуватиметься з дати, зазначеної в наказі. Відповідно до статті 57 ТК РФ, основною умовою цих документів є розмір оплати праці, терміни її нарахування.
2
При відрядній оплаті праці нарахування заробітної плати відбувається на підставі встановлених відрядних розцінок на одній виріб і залежить від кількості виконаного обсягу роботи. Прийміть на своєму підприємстві первинні документи для обліку зробленої продукції і нарахування оплати праці. В якості таких документів можуть використовуватися наряди на виконану роботу, акти про прийом виконаного обсягу, маршрутні карти. Враховуючи той факт, що ціна, встановлена на виготовлення одиниці продукції або конкретний обсяг роботи - постійна, то і суму оплати можна вирахувати, як твір виконаного обсягу або кількості виготовленої продукції на вартість однієї одиниці.
3
Якщо на підприємстві встановлена погодинна форма оплати праці, то розраховується потрібна сума грошей в залежності від кількості витраченого на виробництві часу. Для цього в організаціях ведеться табель обліку робочого часу за формою Т-13 і табель розрахунку оплати праці за формою Т-12. Відповідно, співробітнику нараховується заробітна плата, як добуток вартості одне години або одного дня роботи на кількість таких годин або днів фактично відпрацьованих.
4
На підставі глави 23 Податкового кодексу Російської Федерації сума оплати праці працівників обкладається податком на доходи фізичних осіб. Ставка податку фіксована і складає 13% від нарахованої суми для резидентів Росії і 30% - для нерезидентів Росії. Відповідно, перш ніж видати заробітну плату на руки співробітникові, ви повинні утримати суму податку з його доходу.