Як відправити файл по пошті.

Якщо вам потрібно передати будь-які документи, що є у вас в електронному варіанті, - зображення або музику - можна не скидати їх на електронні носії і не зустрічатися з людиною особисто. Адже файли можна запросто відправити поштою.

Інструкція
1
Зайдіть в свою електронну скриньку. Виберіть посилання "Написати листа", введіть електронну адресу одержувача. Якщо ви хочете відправити лист декільком людям, напишіть у графі "Кому" їх електронні адреси через кому. Після того як ви написали тему листа, натисніть "Прикріпити файл". У вас відкриється вікно, яке відображає вміст папки, з якої відсилалися документи в останній раз. Знайдіть місце, де лежить документ, виділіть потрібний вам файл лівою кнопкою миші і натисніть "Відкрити". Файл прикріпиться до листа. Це ж дію можна замінити подвійним клацанням лівої клавіші миші. Після того як файл прикріпився, натисніть кнопку "Відправити".
2
У деяких поштових серверів є обмеження по вазі прикріплюються файлів. Найчастіше вони не можуть важити більше 20 Мб. В цьому випадку вам необхідно розбити відсилається файл на частини.
3
Ви можете прикріплювати до листа до десяти файлів. Після того як ви завантажили один, натисніть кнопку "Прикріпити ще файл" та виберіть наступний документ.
4
Виберіть у папці файл, який ви хотіли б відправити, і клацніть по ньому правою клавішею миші. У вікні з командами натисніть "Відправити". У наступному вікні виберіть "Адресат" або "Одержувач" (в залежності від версії програми) і введіть адресу.
5
Відкрийте ваш поштовий акаунт, натисніть "Написати лист", введіть адресу одержувача. Після цього відкрийте папку, де лежить документ, який ви хочете переслати. Тримаючи ліву клавішу мишки натиснутою, перетягніть документ з папки в графу, куди необхідно вводити текст повідомлення. Тепер ви можете натискати "Відправити", і ваш файл прийде адресату як додаток до листа.
6
Якщо ви відправляєте файл з розширення exe, деякі поштові програми можуть його блокувати. Тому буде краще, якщо ви перед відправкою заархівіруете його.