Як закачати книгу на iPhone. Як скинути програму на iphone через itunes.

Зручне і функціональне пристрій iphone швидко завоювало популярність у багатьох країнах світу серед тих, хто любить електронні гаджети. Такий телефон з практичним дисплеєм дозволяє читати об'ємні тексти, а це означає, що його можна використовувати в якості аналога електронної книги. Сьогодні є спеціальні програми, які дозволяють завантажувати книги в iphone і читати їх з екрану пристрою.
Інструкція
1
На зручніше програма- «читалка» для iphone - «Books.app». Скачайте її з офіційного веб-сайту розробника. Там же знайдіть докладний покроковий посібник з використання, в якому розписані всі нюанси експлуатації пристрою в якості електронної книги.
2
Для завантаження книгу в iphone потрібен доступний файл-менеджер. Наприклад, добре зарекомендувала себе програма під назвою iFantastic. Вона використовується для закачування файлів з ПК, на яких встановлена Mac OS (назва операційної системи). Якщо на вашому комп'ютері - операційна система Windows, скористайтеся програмою Brickr. Дані файл-менеджери часто використовуються для завантаження текстових документів у пристрій iphone.
3
Щоб за допомогою файл-менеджера перекинути книгу в iphone, зайдіть в папку/var/root/Media/EBooks і залийте туди необхідний текстовий документ (формат - HTML або ТХТ). Книги в подібному форматі ви завжди можете знайти і завантажити на комп'ютер в мережі інтернету. Багато з них є в безкоштовному доступі. Зберігайте тексти у форматі UTF-8 (в настройках самої програми вибирається кодування).
4
Для закачування книги на iphone за допомогою будь-якого файл-менеджера скористайтеся USB-шнуром або кардрідером. З безкоштовних файл-менеджерів найбільша популярність є у програми під назвою DiskAID.
5
Крім завантаження книг через кардрідер або USB-шнур з комп'ютера iphone увазі також скачування книг безпосередньо з мережі інтернет через сам пристрій. При бажанні можете скористатися ще можливостями wi-fi і завантажувати на iphone книги з персонального комп'ютера, при цьому не використовуючи USB-кабель і кардрідер.