Як налаштувати офісну мережу.

Сучасний офіс важко уявити без локальної мережі. Внутрішні мережі дають колосальні можливості, і дуже нерозумно нехтувати ними. Тому виникає питання створення і налаштування локальної мережі.
Інструкція
1
Оберіть тип варіанти передачі даних, перш ніж приступити до створення локальної мережі в офісі. Ви можете зробити бездротову, дротову або комбіновану. При оцінці ситуації враховуйте кілька факторів.
2
Для початку з'ясуйте тип пристроїв, що входять до складу мережі. Використовуйте дротову мережа , якщо це будуть комп'ютери. Якщо ноутбуки - бездротову. А якщо і ноутбуки, і комп'ютери, і принтери будуть мати місце серед ваших пристроїв, логічніше буде побудувати комбіновану мережу.
3
Потім, якщо у вас виникне необхідність забезпечити максимальну швидкість для обміну інформацією між пристроями, використовуйте краще дротову мережу, так як бездротові технології мають, як правило, меншою швидкістю передачі даних.
4
Придбайте або комутатор, або Wi-Fi-маршрутизатор, виходячи з аналізу, який наведено в першому кроці. Майте на увазі, що при налаштуванні досить великий локальної мережі вам будуть потрібні кілька вищевказаних пристроїв.
5
Встановіть маршрутизатор або комутатор в легкодоступному місці. Якщо ви вибрали дротову мережу, підключіть до нього всі необхідні пристрої, які і будуть становити офісну мережу. Устаткування підключіть до тих ноутбук або комп'ютер, які будуть включеними весь робочий день. Якщо ви не виконаєте ці дії, зможете втратити доступ до цих пристроїв з інших ПК.
6
На будь-якому комп'ютері або ноутбуці відкрийте налаштування підключення мережі. Відкрийте властивості протоколу для передачі даних TCP/IP 4 версії. Для цього пристрою введіть ip-адресу. Краще використовуйте прості комбінації символів, наприклад, 9.9.9.1.
7
Тепер для інших комп'ютерів і ноутбуків, які підключені до вашої мережі, повторіть попередню операцію. Змініть останній сегмент щоб уникнути конфлікту ip-адрес - формат ip-адрес всіх ПК буде виглядати таким чином: 9.9.9.Y.
8
Оберіть необхідну папку для того, щоб створити загальний мережевий ресурс, клікніть по ній правою кнопкою миші, потім перейдіть в меню під назвою «Загальний доступ», виберіть пункт, що містить напис «Домашня група».