Як налаштувати супутник ABS. lnb skew що це.

Використання супутникового телебачення значно спростило доступ до програм високої якості. Завдяки йому, можна дивитися телеканали без прив'язки до певного кабельному провайдеру або ефірній станції. Головне, щоб було вільне напрям на супутник і антена знаходилася в зоні його покриття. Налаштувати супутникову тарілку неважко, для цього слід дотримуватися певну послідовність.
Вам знадобиться
  • - F-коннектори;
  • - супутниковий ресивер;
  • - телевізор.
Інструкція
1
Оберіть місце для установки супутникової тарілки. Сателіт ABS 1 розташований на 75 градусі східної довготи, тому в цьому напрямку не повинно бути високих дерев і багатоповерхових будинків, які можуть перекрити сигнал.
2
Враховуйте діаметр супутникової антени, так як від цього залежить її парусність. Для прийому сигналу з супутника ABS достатньо 0,9-1,2 м діаметра дзеркала.
3
Використовуйте на супутниковій антені універсальний конвертер.
4
Встановіть супутникову тарілку в місці, де вона буде недоступна для вандалів і захищена від вітру. Тим самим у вас завжди буде відмінний сигнал.
5
Обчисліть кут місця і азимут установки антени, тобто її нахил по відношенню до лінії горизонту. Для цього скористайтеся сайтом http://www.dishpointer.com/.
6
Введіть найменування вашого міста англійською мовою і через кому країну. У нижній вкладці виберіть супутник ABS 1 75E. На карті буде зеленим кольором показано напрямок на саттелит.
7
Поверніть антену в цьому напрямку. Кут нахилу складе значення - elevation, поверніть конвертер на кут, вказаний в рядку LNB Skew.
8
З'єднайте висновок конвертера коаксильного кабелем з гніздом супутникового ресивера LNB. Для цього використовуйте F-конектори.
9
Підключіть ресивер за допомогою кабелю типу «тюльпан» до телевізора. Увімкніть ресивер і налаштуйте на супутник ABS 1 75E. Внизу будуть дві смуги - сила і якість сигналу.
10
Почніть переміщати супутникову антену зліва-направо і навпаки. Піднімайте або опускайте її на один градус тарілку після кожного кола.
11
Після установки сигналу, добийтеся його самого сильного значення. Проведіть його тонке налаштування поворотом конвертера.
12
Проскануйте супутник за допомогою ресивера і збережіть знайдені значення транспондерів. Якщо вони були знайдені не всі, з допомогою меню тюнера введіть їх вручну.