Як очистити пошту від спаму.

Папка «Спам» - певний розділ, що містить листи та повідомлення, які не становлять для користувача потрібної інформації. Крім того, деякі шахраї розсилають масову рекламу та інші послання для реалізації своїх цілей. Часто у людини виникає питання, як видалити непотрібні повідомлення з поштової скриньки.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що у «порядних» листів існує така функція, як «відмовитися від підписки». Звичайно, якщо вона є, то переходите за посиланням на веб-сторінку, ставите галочку в полі з пропозицією більш вас не турбувати і далі продовжуєте жити спокійно тривалий час.
2
Якщо повідомлення з підозрілим вмістом наполегливо посилають з одного і того ж адреси, відзначте їх. Потім в правому верхньому кутку сторінки поштового сервісу натисніть на кнопку «Це спам», і небажані повідомлення більше не потурбують вас.
3
Якщо ви бажаєте очистити папку зі спамом в пошті, перейдіть до меню листів в ній і виділіть всі повідомлення на веб-сторінці галочкою. Знайдіть кнопку «Видалити повідомлення», після цього всі відповідні непотрібні послання будуть видалені.
4
Зведіть до мінімуму саму загрозу спаму . Намагайтеся не залишати свої координати на якомусь сайті і поштові адреси на загальнодоступних порталах. Адже їх з легкістю можуть знайти спеціальні програми, які використовують спамери.
5
Також встановіть на своєму ПК антивірус. Так, ви забезпечите постійне оновлення противірусних баз. Це убезпечить комп'ютер від різних вірусів і таких програм, які проникають в електронну скриньку користувача і починають копіювати його поштові контакти.
6
Скористайтеся програмно-апаратним комплексом Mailgate, який являє собою інтерфейс, сортують повідомлення і забезпечує повнотекстовий пошук. При цьому він ставить певні фільтри для вхідних листів і збирає її з інших сервісів. Володіючи значним запасом спам-адрес, така система блокує небажану розсилку «від користувача».