Як додати номер телефону в чорний список в Nokia. занести в чорний список номер нокиа.

Багато абоненти стільникового зв'язку замислювалися про те, як додати номер телефону в чорний список в Nokia, стикаючись з випадками телефонного хуліганства. Цю функцію вважатимуть корисною і ті, хто не хоче приймати телефонні дзвінки від небажаних абонентів, які здатні перетворити життя на справжнє пекло, наполегливо нагадуючи про себе.
Інструкція
1
На жаль, можливість внесення телефонних дзвінків від небажаних вам людей в чорний список існує не для всіх апаратів Nokia. Ви можете встановити спеціальне програмне забезпечення лише на сенсорні смартфони цієї фірми, що працюють під операційною системою Symbian 1 v9.4 S60 5th edition, такі як 5800, 5530, 5230, N97, N97 mini, X6, C6, N8. Воно дозволить виробляти фільтрацію дзвінків і захистить від мобільного спаму. Встановіть у своєму телефоні програми-додатки CallFilter, Handy Blacklist або BlackListCaller, внесіть в них номери неугодних абонентів, і їхні дзвінки будить скидатися автоматично. Ці програми ви можете завантажити на Всеросійському порталі смартфонів серії 60.
2
Якщо ваш мобільний телефон Nokia не відноситься до розряду багатофункціональних, але ви є абонентом оператора «Мегафон» або «Скайлінк», подібна послуга буде вам також доступна. Дізнайтеся у операторів умови підключення та активуйте її, набравши вказаний короткий номер.
3
У тому випадку, коли ви - абонент «Мегафона», з вашого рахунку буде списана одноразова сума за підключення послуги «Чорний список», а потім щомісяця буде стягуватися невелика абонентська плата. Користуючись послугою, встановіть заборону на вхідні дзвінки з певних номерів.
4
Абонентам мережі «Скайлінк», що підключили подібну послугу, доведеться завести чорний і білий списки телефонних номерів. Послуга працює в двох режимах. Коли активований режим «Чорний список», абоненти з нього не зможуть додзвонитися на ваш телефон. У режимі «Білий список» вам зможуть додзвонитися тільки ті, хто внесений в цей список. Вам необхідно не забувати і вчасно перемикати режими роботи вашого апарату.
5
Власникам несенсорним телефонів Nokia, які не є абонентами стільникових операторів «Мегафон» або «Скайлінк», можна порадити простий спосіб позбавити себе від небажаних дзвінків. Встановіть на ті номери телефонів, які ви б хотіли внести в свій «чорний список», мелодію дзвінка - «звук відключений» або зробіть переадресацію цих дзвінків на неіснуючий номер, що складається з меншої кількості цифр.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=48xllXhFgkk