Як чистити будинок.

Уявімо ситуацію - в сім'ї трапилося радісна подія, яка чекали багато років. Нарешті куплена велика квартира! Але не в новобудові, а вже колишня в користуванні. Як тільки щасливі новосели зайшли в куплену квартиру, вони відчули щось відчужує ... Це що залишилися нечистоти від старих господарів. Причому як в матеріальному, так і в ефемерному сенсі. Тому, щоб жилося на новому місці добре і спокійно, потрібно почистити квартиру. А як це зробити - зараз розповімо.
Інструкція
1
Думаю, багато людей люблять чистоту. Тому насамперед потрібно перевірити чистоту документів на дану квартиру. Надалі це позбавить від непотрібних проблем і судової тяганини. Упевніться, що у квартири власник дійсно один, не поскупилася на юриста, який зможе гарантувати «чистоту» з правової точки зору.
2
Коли в'їдете в нову квартиру, першим ділом рекомендується позбавитися від всіх меблів і килимів попередніх господарів. Адже достеменно не відомо, чи були ці люди фізично здорові і чи не залишилися сліди їх життєдіяльності на речах. Нехай покупка нових меблів влетить в копієчку, але це буде більш надійним гарантом збереження здоров'я сім'ї.
3
Коли вся меблі попередніх господарів буде викинута, необхідно провести вологе прибирання приміщення. Бажано використовувати при цьому сильні хімічні дезінфікуючі речовини. По можливості прибрати весь пил. Адже, як відомо, пил складається їх найдрібніших частинок шкіри. І чим ретельніше квартира буде очищена, тим затишніше ви будете себе почувати.
4
Але це стосується матеріального світу. Не маловажно провести чистку ефемерного простору. Найпростіший варіант - запросити священика, який освятить квартиру. Предпочтительней запрошувати служителів церкви з сільських районів, попередньо провівши бесіду. На жаль, останнім часом стали часто зустрічатися шахраї і «священики», які виконують свою роботу абияк. Природно, толку від таких людей не більше, ніж цукру в дірці від бублика. Тому перевага віддається сільським служителям, бо вони, як правило, дійсно вірять у свою справу і виконують його на рідкість якісно.
5
Якщо ж немає можливості, бажання чи довіри запрошувати кого б то не було, то можна очистити квартиру самим. Для цього варто запастися церковними свічками. Запалюєте свічку, і повільно ходите по всій квартирі, уважно спостерігаючи за полум'ям свічки. Якщо пішла чорна кіптява, значить, в цьому місці існує скупчення негативної енергії, і потрібно випалити її за допомогою тієї ж самої свічки.
6
Подібні ритуали проводяться після того, як в квартирі хтось помер. Це вважається універсальною очищенням. Проте якщо є бажання - можна призвати на допомогу екстрасенсів. Однак, враховуючи той факт, що серед подібної братії шахраїв в рази більше, то мимоволі замислюєшся - а чи варто?
7
У кожному разі всі доступні й максимально прості варіанти очистки квартири представлені. Вибір, як завжди, залишається за вами.