Як налаштувати телефон на повідомлення. налаштування повідомлень в телефоні сумісного.

Функція повідомлення дозволяє отримувати звукові сигнали або спливаючі повідомлення при будь-якому новому подію. Наприклад, мобільний телефон може повідомити вас про новий повідомленні СМС або електронної пошти, а також вивести позначку про наступаючому заході прямо на екран.
Інструкція
1
Стандартні налаштування смартфона iPhone дозволяють користувачеві настроїти повідомлення практично про будь-які події, включаючи повідомлення від програм. Щоб налаштувати частоту і спосіб появи нової інформації на екрані, перейдіть в меню «Налаштування» - «Повідомлення». Спливаючі меню можуть відображатися по-різному, у відповідності з налаштуваннями самого додатка. У лівій панелі «Звуки» ви можете змінити параметри вібрації при новому виклику, налаштувати гучність нагадувань календаря, вибрати рінгтон. Відтворювати звук iPhone може при отриманні повідомлень e-mail, голосової пошти, нагадуваннях, блокуванню, введенні тексту з клавіатури.
2
Апарати на операційній системі Android автоматично виводять повідомлення від додатків рядку стану верхній частині екрана. З Маркета ви також можете встановити додаткові програми, що дозволяють переглянути всі повідомлення, не звертаючи запущене застосування. Наприклад, утиліта Bird Bar Notifications Tool має безліч налаштувань, що дозволяють зробити висновок повідомлень на екран максимально зручним.
3
Для смартфонів Symbian також існують програми, що дозволяють конфігурувати панель повідомлень. Однією з найпотужніших утиліт є RemindMe, що дозволяє налаштувати будь-які нагадування зручним для вас чином. Скачайте додаток з офіційного сайту розробника, підключіть телефон до комп'ютера, зробіть установку з комп'ютера за допомогою Ovi Suite. Налаштуйте параметри робочого столу, запустивши програму через ярлик в меню пристрою.
4
Повідомлення календаря виводяться на екран на будь-якому пристрої. Щоб отримати інформацію про наступаючому подію, встановіть час і дату майбутньої зустрічі в додатку «Календар». Телефон автоматично відобразить текст повідомлення на дисплеї в заданий час.