Як включити підсвічування клавіатури.

Володарями мобільного телефону або смартфона помічено, що телефонна підсвітка, і не тільки екрану, але і клавіатури значною мірою садить акумулятор пристрою. У деяких ситуаціях це дуже недоречно. Тому підсвітку часто відключають, а потім не можуть знайти опцію по включенню.
Інструкція
1
Візьміть свій мобільний телефон. Відкрийте меню мобільно пристрою і виберіть меню «Установки. Увійдіть в загальну настройку параметрів телефону. Виберіть там пункт «Налаштування підсвічування» або будь-який інший, який може бути пов'язаний з діями по включенню і відключення функції підсвічування телефону. Так, наприклад, в простих телефонах від знаменитого виробника Samsung даний параметр називається «Налаштування яскравості дисплея».
2
Відкрийте головне меню, якщо ви власник смартфонів Нокіа на платформі Symbian, і виберіть там «Панель управління», після чого зайдіть в загальні настройки, як правило, це перший пункт, перейдіть в розділ «Датчик світла" і включіть, або вимкніть підсвічування клавіатури або зробіть яскравіше/тьмяніше режим її світіння, зменшіть або збільште яскравість дисплея. Також встановіть опції для миготливого світлового індикатора.
3
Щоб включити або відключити підсвічування клавіатури в смартфонах Samsung, зробіть ряд наступних дій. Відкрийте в мобільному пристрої параметри конфігурації. Виберіть пункт «Меню», який відповідає за налаштування зовнішнього вигляду апарату. Увійдіть у вибраний пункт і включіть небудь вимкніть підсвічування смартфона.
4
Пам'ятайте, багато виробників ховають настройки клавіатури (включення/вимикання підсвічування) настільки далеко, що в деяких випадках все ж доведеться ознайомитися з керівництвом по експлуатації мобільного пристрою і відшукати самостійно інструкцію по включенню функціоналу підсвічування клавіатури і її відключення.
5
Увага! Виробляючи дії по включенню підсвічування клавіатури в мобільному телефоні або смартфоні, запам'ятовуйте послідовність своїх дій, щоб в подальшому можна було без проблем відключити задану функцію тим же способом, просто поставивши або прибравши відповідну галочку.
6
Майте на увазі, що більшість сучасних моделей телефонів мають режим «енергозбереження», який так само дозволяє натисканням кнопки включення живлення включати і підсвічування клавіатури, або відключати її.