Як знайти назву свого сервера.

Сервер - комп'ютерний термін, що позначає апаратне або програмне забезпечення, що виконує певне завдання користувачів. Для роботи з пристроєм або зміни його параметрів необхідно мати дані про його назву.
Інструкція
1
Кожен комп'ютер отримує доступ в інтернет від провайдера через сервер, на якому відбувається авторизація клієнта і де зберігаються його дані (пароль, логін). Назва та адресу сервера можна дізнатися у вашого провайдера, для чого треба просто зателефонувати йому по телефону і зробити усний запит. Можна також звернутися до адміністраторів провайдера по електронній пошті.
2
Існує ще один спосіб дізнатися ім'я та адресу сервера. Для цього зайдіть в меню «Пуск» вашого комп'ютера. Виберіть команду «Виконати». У віконці в командному рядку наберіть команду: ping ххххх.dyndns.org -t. Ви побачите IP - адресу вашого сервера в цифровому зображенні і його назва.
3
Окремі сервера часто створюються для комп'ютерних ігор в режимі онлайн. На сайті кожної гри є відповідні рекомендації по їх створенню. Сервер дає розширені права гравцеві, надає можливість самому моделювати гру.
4
Визначити сервер поштового сайту можна по вашому e-mail. Він складається з двох частин: ім'я облікового записи@сервер.ru (com), де частина після знаку @ є назвою сервера, а літери після крапки визначають його місце розташування.
5
Для передачі великого обсягу інформації по інтернету існує можливість створення окремого сервера, що працює по FTP-протоколу. Для цього просто скачайте з інтернету готову утиліту, встановіть її на комп'ютер, створіть в ній набір облікових записів, вкажіть домашній каталог (місце на жорсткому диску) і визначте права користувачів, які будуть використовувати даний сервер. При цьому адміністратором сервера визначається власник комп'ютера (або той, хто буде прописаний адміністратором), а адресою сервера буде IP-адреса комп'ютера.
Зверніть увагу
З точки зору апаратури сервер - окремий комп'ютер, без управління людини вирішальний одне або декілька завдань. Програмні сервери - це програми, що дають можливість розширеного використання того чи іншого сайту.
Російські шанувальники гри Counter Strike по праву займають почесне місце в «геймерском» світі. Тому бажання змінити назва свого сервера на російськомовне виглядає абсолютно природним.
Інструкція
1
Запустіть свій сервер і відкрийте папку Сstrike. Знайдіть файл конфігурації сервера з ім'ям server.cfg і відкрийте його. Визначте рядок зі значенням hostname і введіть у неї бажане ім'я сервера після слова hostname.
2
Розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми і виберіть команду «Зберегти як». Вкажіть кодування UTF-8 і зніміть прапорець на полі bom. Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK і перезапустіть сервер.
3
При неможливості збереження бажаного назви сервера в кодуванні UTF-8, створіть копію всього вмісту файлу server.cfg. Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Блокнот».
4
Створіть новий текстовий документ і вставте в нього збережений текст файлу server.cfg. Розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі програми «Блокнот» і вкажіть команду «Зберегти як». Введіть значення server.cfg в поле «Ім'я файлу» і виберіть опцію «Текстові документи» в спадному меню рядка «Тип файлу». Вкажіть пункт UTF-8 в спадному меню поля «Кодування» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Зберегти».
5
Помістіть створений документ у файл server.cfg і збережіть зроблені зміни. Перезапустіть сервер для їх застосування. Зверніть увагу, що будь-які зміни, зроблені у файлі server.cfg після зміни імені сервера, приведуть до необхідності повторення вищеописаної операції.
6
Під час виконання процедури зміни імені сервера скористайтеся можливістю відключення реклами в тому ж файлі server.cfg. Для цього в момент редагування файлу в додатку «Блокнот» визначте рядок зі значеніемsv_contact cs-імя_рекламиі змініть її на свій сайт. Після цього знайдіть поле зі значеніемamx_gamename імя_рекламиі змініть її на Counter-Strike. Збережіть зроблені зміни.