Як навчитися бути собою.

В повсякденному житті ми часто чуємо заклик бути собою. Але як це зробити, якщо навколишній світ найчастіше нав'язує свою точку зору і змушує пристосовуватися до дійсності?
Інструкція
1
З дитинства нам кажуть, що ми повинні думати про те, що думають про нас інші люди. Але такий підхід може бути правильним не у всіх ситуаціях. Якщо бабусі-сусідки не подобається ваш помаранчевий манікюр або татуювання з черепом на плечі, це не означає, що ви щось робите не так. Дозвольте допустити миль, що погляди бабусі-сусідки давно застаріли. Ви не робите нічого поганого, а помаранчевий лак і татуювання - спосіб вашого самовираження.
2
Коріння всіх наших проблем закладені в нашому дитинстві. Згадайте, хіба ви не слідували загальноприйнятій принципом щасливого життя "добре вчися в школі, вступив до інституту, влаштуйся на роботу і в твоєму житті все буде добре". На жаль, три цих постулату можуть не принести вам бажаного щастя. Саме тому ви можете легко порушити прописні істини. Всі розсудливі люди купують путівки у туроператорів? Рушайте подорожувати автостопом. Все вивчають англійську мову? Візьміться за італійський.
3
Для того, щоб бути собою, з одного боку, потрібно докласти чимало зусиль - адже вам доведеться йти проти громадської думки, а це нелегко. Але потрібно пам'ятати, що найближчі люди не відвернуться від вас, щоб ви не робили. А багато з них будуть щиро підтримувати вас на нелегкому шляху до себе.Пріслушавшісь до своїх бажань, ви зможете зрозуміти, чого хочете саме ви. Тільки в ваших руках знаходиться ваша доля, яку ви можете змінити, прийнявши себе тим, яким ви є.
Ви любите море, а плавати? Може, ви любите пірнати? Чи займалися ви коли-небудь дайвінгом? Новачок ви чи професіонал, тема правильного дихання повинна бути вам цікава. Щоб дихати якісно, треба дотримуватися ряду правил і прислухатися до рекомендацій.
Інструкція
1
Для початку необхідно навчитися глибокому спокійному диханню. Воно має бути повільним, з наповненням легенів свіжим повітрям до межі. Не менш важливою деталлю є і видих, який також повільно і спокійно виштовхне використане повітря назовні. Не лінуйтеся і потренируйтесь, це тільки здається легко: дихати вищеописаним способом. Насправді це високоефективне вправа, яка бажано проробляти кожен день з метою вироблення звички.
2
Також необхідно знати, що під час перебування під водою треба робити невелику паузу після вдиху. Але ні в якому разі не затримуйте дихання. Ефект буде зворотним. Так навіщо ж потрібна вам ця пауза після вдиху. Все просто, для збагачення крові киснем.
3
Крім того, під водою рекомендується плавати не поспішаючи, щоб не провокувати почастішання дихання і підвищеної витрати кисню, який ви намагаєтеся витрачати по-правильному. Намагайтеся всі свої рухи зробити плавними і рухатися в темпі, який не шкодить рівному диханню. Також прагнете до зменшення опору з водою . Чи не навішувати на себе додаткове обмундирування і пливіть рівно, тримаючи тулуб натягнутим, як стріла, а ваші руки хай зіллються з тілом.
4
Як це не парадоксально, але вашому нормальному диханню при зануренні допоможе хороша фізична форма. Так чи інакше, протягом усього плавання ви будете долати опір води, а це вимотує. Тому не нехтуйте домашнім підтриманням фізичної форми або ходите в спортивний зал. Регулярні заняття зміцнять вашу витривалість і допоможуть довше не збитися з ритму дихання.
5
І нарешті, не замерзає. Відомо, що при охолодженні людина під водою витрачає більше повітря, оскільки цей цінний продукт починає йти на залучення більшої кількості кисню. А він в свою чергу йде на вироблення додаткової енергії. Ви задумалися? Є над чим. Ціна питання - зайві 20% повітря з вашого дайверського балона.
6
Тепер ви маєте в своєму розпорядженні цінними рекомендаціями і, напевно, поспішайте їх випробувати. Пірнайте і відчуйте себе як риба у воді!