Як відновити ip адресу.

Проблеми з інтернет-з'єднанням можуть виникати з різних причин. Якщо ваш провайдер використовує динамічний IP, то відновити роботу в мережі можна за допомогою його відновлення або оновлення. Зробити це можна стандартними засобами системи.
Інструкція
1
Перейдіть в меню «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». Запустити консоль можна також за допомогою пошуку в «Пуск». В поле «Знайти програми та файли» введіть «Командний рядок», а потім виберіть що з'явився в меню результат.
2
У вікні, введіть запит ipconfig і натисніть Enter. Консольна утиліта ipconfig дозволяє вивести деталі поточного підключення до інтернету і управляти такими запущеними сервісами, як DHCP і DNS.
3
Переглянувши необхідні параметри і знайшовши власний поточний адресу , введіть команду: ipconfig/releaseНажміте Enter. Дана команда дозволяє здійснити відключення від мережі. Вона видаляє конфігурації всіх поточних IP адрес для всіх використовуваних мережних підключень.
4
Щоб відновити роботу в інтернеті, виконаєте команду: ipconfig/renewДанная команда оновлює поточний IP для всіх мережевих адаптерів. Закрийте консоль за допомогою команди exit, або якшо по кнопці закриття в правому верхньому куті вікна.
5
Якщо відновлення IP не вдалося, то проблема виникла через вашого провайдера інтернету. Зателефонуйте в службу підтримки, щоб проконсультуватися і дізнатися справжню причину недоступності мережі.
Зверніть увагу
Процедуру поновлення IP можна здійснити тільки в тому випадку, якщо мережа налаштована на отримання автоматичних адрес. Якщо ж ви маєте статичний IP, то дана процедура не допоможе. Зв'яжіться з оператором технічної підтримки вашого провайдера і повідомте про проблему при підключенні до мережі.
Корисна порада
Якщо в комп'ютері використовується декілька мережевих адаптерів і підключень, для програми ipconfig можна вводити уточнюючі параметри. Якщо ви введете ipconfig/all, в консоль буде виведена вся інформація по всіх використовуваних мережним картам. В кінці команди ipconfig/release ви можете вказати ключ адаптера, конфігурацію IP якого слід очистити.