Як бути більш товариською ? Як підтримати людину в скрутну хвилину.

Від спілкування залежить багато чого в нашому житті. Тому, якщо у вас є проблема в спілкуванні з людьми, її необхідно вирішувати. Ви тільки погіршить ситуацію, якщо не будете нічого робити. Любіть і поважайте себе. Тільки тоді ви зможете любити і поважати інших людей, які відчують це і будуть до вас тягнутися.
Вам знадобиться
  • 1. Люди
  • 2. Спілкування
  • 3. Друзі
Інструкція
1
Знайомтеся з різними людьми. Так ви придбаєте необхідний для повноцінного життя досвід. Найпростіше знайомитися з людьми в навчальних закладах адже навчання об'єднує людей. У вас завжди будуть спільні теми. До того ж часто люди, з якими ми вчимося в школі, інституті чи на курсах, стають для нас найближчими друзями.
2
Не втрачайте придбаних друзів. Адже погодьтеся, не так важко поцікавитися у людини, як у нього справи або просто привітати. Ніколи не нехтуйте друзями.
3
Переборюйте боязкість, яка є наслідком заниженої самооцінки. Боязкість заважає вам отримувати задоволення від спілкування з іншими людьми. Запам'ятайте, що ніхто не народжується товариським або боязким. Ці якості залежать тільки від вас.
4
Полюбіть себе і тоді вас полюблять всі навколо. Повірте, люди тягнуться до людини, яка випромінює гармонію і радість. Саме такою людиною ви зможете стати, якщо полюбите себе. Знайте, що ви створені Богом. Хоча б тільки тому ви не можете бути недосконалим. Ви унікальне, божественне і прекрасне створіння. Нагадуйте собі про це завжди.