Як вирізати за допомогою пера "Фотошопа". Як спомощью пера виресать фото в фотошопі.

Графічний редактор Adobe Photoshop містить потужні інструменти виділення фрагментів зображення. Pen Tool («Перо») - один з них. При достатньому навичці з його допомогою можна обробляти об'єкти дуже складної форми.
Інструкція
1
Відкрийте зображення і створіть його копію, використовую команду Duplicate Layer («Дублювати шар») з меню Layer («Шар»). Всі зміни потрібно проводити на новому шарі, щоб не пошкодити основне зображення.
2
На панелі інструментів виберіть Brush Tool («Кисть») і встановіть її параметри на панелі властивостей: розмір 3 пікселі, жорсткість 100. Натисніть клавішу P, щоб активувати інструмент Pen Tool («Перо»). Він буде мати властивості, які ви визначили для кисті.
3
4
Щоб плавно зігнути прямі відрізки, використовується інструмент Direct Selection Tool («Стрілка»). Його можна активувати, натиснувши клавішу A в англійській розкладці. За допомогою стрілки білого кольору змінюється виділений контур. Чорна стрілка служить для переміщення виділення.
5
6
Через цю точку проходить відрізок дотичної, за допомогою якого можна міняти форму і довжину ділянки виділення. Для цього захопіть мишкою кінець керуючого відрізка і потягніть. Надайте виділенню потрібний вигин. Щоб видалити непотрібну точку прив'язки, клацніть по ній правою клавішею та виберіть Delete Anchor Point.
7
Коли ви акуратно обведе об'єкт, клацніть всередині виділення правою клавішею і відзначте команду Make Selection («Створити виділення»). У новому вікні поставте значення Feather Radius («Радіус розтушовування»). Чим більше це значення, тим більш розмитими будуть краю виділення.
8
Корисна порада
Створювати та видаляти керуючі точки можна за допомогою інструментів з групи P. Вони виглядають як «Перо» зі знаками «+» і «-»
Photoshop представляє досить широкий інструментарій та можливість його багатогранної настройки, він дозволяє швидко і якісно виконувати операції по редагуванню та удосконаленню зображень, втілювати найсміливіші ідеї та творчі задуми.
Інструкція
1
При малюванні векторних елементів або створенні складних виділених областей вам знадобляться навички роботи з векторними інструментами. При володінні ними навіть складні операції займають небагато часу. Для роботи з контурами в Photoshop є кілька інструментів, у тому числі набір інструментів малювання і редагування контурів Pen (Перо).
2
Дійсно, вирізати об'єкт в Photoshop потрібно досить часто. Інакше це називається відсікання, в процесі якої відокремлюється один з елементів від зображення.
3
Способів для обтравки в Photoshop існує кілька, один з яких - інструмент Pen Tool (Перо). З його допомогою вирізаються прості об'єкти з ідеально рівним контуром. Використовуйте його замість звичного Lasso Tool (Ласо), і ви отримаєте високу якість обтравки. Звичайно ж, спочатку процес використання Pen Tool (Перо) може здатися довгим і незручним, проте не полінуйтеся освоїти цей інструмент, і ви не пошкодуєте.
4
Отже, для того щоб вирізати, необхідно навчиться малювати контур. Спочатку вибираєте на панелі інструментів Pen Tool (Перо), потім переключаєте режим на «Контур» і приступаєте до оволодіння пером .
5
Досить клацати в потрібних точках, щоб намалювати ламану лінію. Для створення плавних ліній почати потрібно з того, що затиснути кнопку миші і потягнути лінію в певному напрямку. На екрані з'явиться точка, від якої в протилежні сторони відійде лінія, яка буде керуючої. Щодо цієї лінії і буде будуватися контур. Після клацання в іншому місці і знову протягніть лінію, обидві точки з'єднаються, і ви отримаєте плавний контур.
6
Крім плавних ліній може знадобитися виконати різкий перехід. Знову ставте крапку, затисніть клавішу «Alt» і виставляйте під будь-яким кутом лінію. Поєднавши контур з першою точкою, ви його замкне.
7
Для внесення коректив у вже готовий контур затисніть клавішу «Ctrl», в цьому випадку перо приймає вигляд стрілочки. Тепер можете виділяти окремо потрібні точки контуру і міняти розмір і напрямок складових.
8
Спробуйте клацнути по контуру правою кнопкою миші, і побачите меню, з якого можна вибрати «створити виділення», «обвести контур», «залити контур кольором». Тепер зображення, яке залишилося всередині виділення, легко скопіювати на новий шар, а потім поміняти під ним фон, використовуючи поєднання клавіш «Ctrl + J» або послідовно «Ctrl + C» і «Ctrl + V».