Як приховати високий лоб.

Зачіска для жінки - це не просто той чи інший тип укладки волосся, це ще й можливість скорегувати форму обличчя. Наприклад, занадто високий лоб деякі пані вважають недоліком. Приховати його можна за допомогою маленьких хитрощів і вишукувань зачіски.
Інструкція
1
Якщо у вас дуже високий і широкий лоб, але при цьому невиражені вилиці і вузьке підборіддя, вам не варто робити зачіски з короткою, густою чубчиком. В цьому випадку верхня частина обличчя буде виглядати тільки ще більш масивною, а нижня зовсім «загубиться». Уникайте робити високі зачіски. Це зробить обличчя ще більш витягнутим і неестетичним.
2
Набагато кращим варіантом може бути легка «проріджена» і досить довга чубчик. Щоб тонкі пасма НЕ повисали над чолом, можна за допомогою перукарні гребінця їх злегка підвити всередину. Чубчик при цьому виглядатиме легкою, об'ємною. Крім того, за допомогою її крайніх пасом можна не тільки приховати занадто широкий лоб, але ще й зробити його візуально більш вузьким. Для цього потрібно лише зробити кордон між чубком і основною масою волосся більш чіткою.
3
Спробуйте зробити зачіску з косою чубчиком хитромудрої форми. Цей варіант додасть особі родзинку. У перукарні попросіть майстра вистригти вам чубок драбинкою і добре її профілювати. Така зачіска дозволить зробити обличчя менш громіздким зверху.
4
Але приховувати високий лоб далеко не завжди обов'язково. Якщо саме обличчя досить велике, з широким підборіддям і вираженими вилицями, можна спробувати обіграти цю особливість особи таким чином, щоб вона перетворилася з недоліку в гідність. Наприклад, відмінним варіантом буде волосся середньої довжини, зі злегка загнутими всередину кінцями. Зробіть таку зачіску, і вона відмінно виглядатиме як з вечірнім вбранням, так і з діловим костюмом.
5
Ще один варіант - це різні асиметричні варіації. Пустотливі пасма, що стирчать в різні боки, хитромудрі стрижки, короткі ззаду і з спадаючими пасмами спереду, підкреслять ваш стиль і індивідуальність.
6
Не менше значення має і колір волосся. Краще не перефарбовувати їх у темні відтінки. А якщо вони у вас від природи темні, можна оживити зачіску за допомогою мелірування. Це відволіче увагу від обличчя і акцентує його на зачісці.