Як використовувати iso файли.

Якщо користувач жодного разу не працював з образами дисків, що потрапив на комп'ютер файл з розширенням .iso може його спантеличити: що робити з цим файлом, як його відкрити, і взагалі, навіщо він потрібен?
Інструкція
1
Формат .iso використовується для створення точних копій з CD і DVD дисків, які дублюють не тільки дані з оригіналу, але й містять системну інформацію: «запам'ятовують» атрибути файлів, структуру папок, заголовки і так далі. Файли .iso ще називають образами дисків.
2
Дуже часто можна зустріти комп'ютерні ігри, поширювані у форматі .iso. Щоб прочитати такий файл, необхідно встановити на ПК спеціальний додаток для створення образів і емуляції віртуальних приводів. До таких програм відносяться Alcohol 120%, DAEMON Tools, але в той же час файл можна відкрити і простим архіватором, наприклад, WinRAR або WinZIP.
3
Щоб використовувати iso-файл як простий диск, вам необхідно монтувати його образ на віртуальний привід. Для цього запустіть одну з програм, наприклад, DAEMON Tools, і виберіть завдання в меню Tools («Інструменти») Add IDE Virtual Drive («Додати віртуальний IDE диск»). Дочекайтеся, поки буде створено новий віртуальний привід.
4
Клацніть по значку щойно створеного диска правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду Mount Image («Монтувати образ»). Відкриється додаткове вікно, в якому ви повинні вказати шлях до файлу у форматі .iso, який збережений на вашому комп'ютері.
5
Коли образ диска буде змонтований на віртуальний привід, можете закрити програму. Відкрийте елемент «Мій комп'ютер». Ви побачите, що після всіх локальних і знімних дисків додався ще один привід. Тепер з ним можна працювати, як з будь-яким іншим диском, наприклад, переглядати папки або запускати потрібні файли.
6
Щоб видалити такий віртуальний привід, знову запустіть програму, за допомогою якої ви його створили, і виберіть у меню Tools команду Remove IDE Virtual Drive, підтвердіть свої дії у вікні запиту. Привід буде видалено разом з образом диска. Якщо вам потрібна інформація з нового iso-файла, ви можете не видаляти віртуальний привід, а просто змонтувати на нього образ нового диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N-umPkj1tKU