Як дізнатися пропускну здатність. перевірити пропускну здатність інтернету.

У користувача інтернет-ресурсами може з'явитися необхідність тестування реальної швидкості підключення. Якщо ви вважаєте, що пропускна здатність вашого каналу не відповідає заявленій в договорі з провайдером, визначте її за допомогою спеціальних сервісів.
Інструкція
1
Вийдіть з антивірусних програм, вимкніть онлайн-радіо і телебачення, включене через мережу. Вам необхідно закрити всі програми, які можуть перешкодити перевірці. Інакше, продовжуючи працювати і оновлюватися за допомогою інтернету, ці програми спотворять результат тестування пропускної здатності. Вам не слід відкривати нові сторінки і переходити на сайти, які не мають відношення до перевірки швидкості підключення.
2
Перейдіть на сторінку корисного безкоштовного інтернет-сервісу для визначення пропускної здатності вашого з'єднання. Наприклад, це може бути www.internet.yandex.ru, www.speedtest.net або www.speed.yoip.ru. Щоб протестувати швидкість підключення через модем або інше спеціальний пристрій, краще скористайтеся відповідним сервісом. Меню сайтів для перевірки швидкості має зрозумілий інтерфейс, а перевірка швидкості запускається легко і не займає багато часу. Навіть якщо ви користуєтеся перевіреним, авторитетним сайтом, повторіть перевірку.
3
Скористайтеся другим сервісом після того, як оцінили пропускну спроможність на одному. Це допоможе вам отримати більш точний і об'єктивний результат. Майте на увазі, що перевірка на одному сервісі може бути неточною через короткочасних збоїв в його роботі.
4
Порівняйте отриманий результат з заявленим провайдером рівнем пропускної можливості вашого каналу. Проаналізуйте роботу вашого браузера, за допомогою якого ви заходите в мережу. Спробуйте змінити його або оновити. Відсутність останніх оновлень в браузері може бути причиною зменшення швидкості роботи інтернету.
5
Озвучте вашу проблему службі технічної підтримки клієнтів оператора зв'язку. Якщо ви виконали всі дії правильно і врахували чинники, які могли знизити результати тестування, але все одно швидкість передачі даних істотно нижче заявленої, ваш провайдер повинен вжити заходів до відновлення договірних умов.
Епоха повільного модемного інтернету давно пройшла, але проблема недостатньої пропускної здатності каналу все ще актуальна. Реальна швидкість з'єднання найчастіше виявляється істотно нижче тієї, яка вказана в договорі з провайдером.
Інструкція
1
Встановіть підключення до мережі інтернет. Якщо ви використовуєте бездротове підключення, простежте, щоб рівень сигналу був максимальним. Ваше пристрій повинен знаходитися в тій же кімнаті, що і бездротова точка доступу. Між джерелом сигналу і приймачем не повинно знаходитися сторонніх предметів, але не зрушуйте їх впритул - це погіршить якість сигналу. Всі ці приготування необхідні, тому що в умовах сильної радіочастотної зашумленности, слабопроницаемих перешкод (стін, міжповерхових перекриттів, меблів і т.п.) якість радіосигналу значно погіршується.
2
Проскануйте комп'ютер антивірусною програмою. При цьому краще використовувати «одноразову» антивірусну утиліту DrWeb CureIt, безкоштовну для домашнього використання. Скачайте утиліту з сайту і негайно запустіть її. Дочекайтеся закінчення експрес-перевірки. Бажано по її закінченні запустити повну перевірку. Антивірусне сканування необхідно, тому комп'ютер може бути заражений шкідливим ПЗ, за допомогою якого зловмисники використовують ресурси комп'ютера, в тому числі і канал доступу до інтернет. Це може призвести до зниження виміряної швидкості підключення, і необгрунтованим претензіям до провайдера.
3
Вимкніть всі клієнти пірінгових мереж, встановлені на комп'ютері. Це можуть бути uTorrent, eMule, MediaGet, StrongDC ++ та інші. Так само не забудьте вимкнути програми для завантаження файлів через FTP, такі як Download Manager. Закрийте поштовий клієнт і все месенджери. Переконайтеся в тому, що комп'ютер нічого не викачує з серверів локальної мережі. Закрийте всі розширені папки і всі вкладки в браузері.
4
Зайдіть НЕ сайт speedtest.net. Виберіть найближчий вузол зв'язку, і запустіть тестування. Спочатку буде перевірений пінг - час, за який пакет від комп'ютера доходить до тестового сервера. Якщо пінг більше 100 мілісекунд, це може бути причиною «лагов» і «пригальмовування» в онлайнових іграх. Якщо пінг більше секунди, нормальне використання інтернету практично неможливо.
5
Далі буде проведено замір швидкості отримання. Ця та швидкість, з якою файли завантажуються з тестового сервера. Значення має збігатися з заявленим провайдером. В кінці буде проведено тест швидкості передачі. Це значення в договорі не регламентується, але бажано щоб воно склало не менше одного мегабіта. Якщо значення низькі, спробуйте повторити тест з іншими тестовими серверами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Y_0K1fu3xU