Як побудувати вітрильну човен.

Якщо ви живіть недалеко від води, ви уявляєте, як іноді необхідна власна човен. Вона може замінити і мотоцикл і автомобіль. Навіть початківець суднобудівник, маючи під рукою креслення, інструменти і матеріал, може побудувати невелику вітрильну човен .
Вам знадобиться
  • - соснові бруски 100х25 мм, 100х50 мм; 50х50 мм, 30х30 мм;
  • - фанера товщиною 5 мм, 6-8 мм, 12-15 мм;
  • - цвяхи;
  • - епоксидний або казеїновий клей;
  • - шурупи;
  • - оліфа;
  • - алкідна емаль;
  • - тик;
  • - лак;
  • - інструменти (лобзик, пасатижі, шуруповерт, пензлі, молоток і т.д.).
Інструкція
1
Почніть будівництво човна зі збірки шпангоутів. Виготовте їх із соснових брусків 100х25 мм і листів фанери. Зістиковуватися їх, накладаючи один на одного і промащуючи казеїновим або епоксидним клеєм, додатково фіксуйте шурупами.
2
З дерев'яних брусків 100х50 мм зберіть каркас, для того, щоб дотримуватися симетричність, протягніть по осі стапеля капронову волосінь. Шпангоути закріпіть за допомогою цвяхів і додатково зафіксуйте рейкою-розкосом.
3
Закріпіть на шпангоутах поздовжні елементи - виличні стрингери (попередньо під них виріжте пази). Частини обшивки борту вирізайте з фанери завтовшки 5 мм, потім закріпіть їх оцинкованими шурупами і клеєм на шпангоутах.
4
Вже поверх обшивки проведіть монтаж привальним брусів (бортових стрингерів), а потім - обшивки днища, з фанери (6-8 мм). Додайте банки-лави, і перед вами виявиться готова гребний човен.
5
Спорудіть з фанери товщиною 6 мм і соснових брусків 30х30 мм шверт-колодязь. Зверніть увагу на збірку шверт-колодязя в корпусі - необхідна повна герметичність і міцність.
6
З фанери товщиною 12-15 мм виріжте шверт у формі витягнутого шестикутника, з округленій задньої і передньою кромкою. Обробіть деталь шкіркою, покрийте гарячою оліфою, зашпаклюйте, знову зашкурьте і пофарбуйте алкидной емаллю.
7
Подбайте про рульовому пристрої саморобної парусного човна. З дубових дощок спорудити баллер і румпель, з фанери товщиною 10 мм - рульове перо. Петлі робіть роз'ємні, щоб їх можна було легко навішувати. Просочіть готовий пристрій гарячою оліфою і покрийте 2 шарами лаку.
8
Вітрильний човен немислима без щогли, вистругати її з соснового бруса у формі конуса (діаметр верхньої частини 48 мм, нижній - 30 мм). Врахуйте, що щогла повинна вільно обертатися в гнізді.
9
З подушкового тика зшийте вітрило, за всіма шкаторини окантуйте його капроновою стрічкою. Уздовж нижньої і передньої шкаторини закріпіть люверси для кріплення вітрила до гіку і щоглі. Крім того, оснастите пару двома латкарманамі, в них вставте лати (дерев'яні пластини товщиною 5 мм), вони зададуть форму задньої шкаторини. Управляти вітрилом можна за допомогою капронового каната (гику-шкота) і двох блоків, нерухомого, закріпленого на кілі за допомогою вертлюга, і рухомого, встановленого на гіке.