Як створити вікі-статтю.

« Вікіпедія » - популярна інтернет-енциклопедія, створювана силами самих читачів. Якщо ви відмінно розбираєтеся в якій-небудь темі і бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими користувачами інтернету, ви можете написати статтю в «Вікі».
Інструкція
1
Перевірте, чи не створена чи вже стаття по темі, про яку ви хочете розповісти світові. При пошуку статей використовуйте синоніми, вбивайте в пошуковий рядок близькі за змістом теми. Втім, якщо точно така ж або схожу стаття була знайдена, не турбуйтеся. Ви можете доповнити вже існуючу, або, при написанні своєї статті, дати посилання на знайдену, як на більш загальне або пов'язане поняття.
2
Також можливо, що вам варто створити сторінку-перенаправлення. Ця сторінка необхідна в тих випадках, коли у одного поняття є два або більше назв. Вона відправляє користувача на сторінку з потрібною інформацією, але сама не відображається.
3
Для того щоб написати вікі-статтю, вбийте в пошук її назву. Після того, як система запропонує вам замітки, де зустрічається уведене вами поєднання слів, ви побачите зверху посилання «Створити сторінку». У дужках буде вказано ваше назву. Пройдіть по вказаним посиланням.
4
Перед вами відкриється вкладка «Редагування», куди вам слід ввести текст вашої замітки.
5
Вікі-статтю слід почати з короткого вступу. Якщо вам осінила думка про написання статті в той час, як ви читали інформацію, близьку по вашій темі, пам'ятайте, що користувачі «Вікіпедії» можуть потрапити на вашу сторінку з будь-якого місця. Дайте читачеві всю необхідну інформацію самостійно.
6
Ключове слово або заголовний термін слід виділити жирним. Над усіма маловживаних словами проставте наголос. Також наголос слід поставити в словах, які користувач може прочитати двояко.
7
Періодично використовуйте кнопку попереднього перегляду, щоб переконатися, чи вся інформація правильно відображається.
8
Якщо вас влаштовує зовнішній вигляд статті та її вміст, натисніть кнопку «Зберегти», щоб зберегти введену вами інформацію. Тепер вікі-стаття збережена на сервері.
Зверніть увагу
У «Вікіпедії» є розділ «Написання статей», в якому даються рекомендації авторам щодо написання статей на різні теми, від технічних наук до описів мультфільмів.