Як включити камеру Fujitsu Amilo.

Програми для спілкування в інтернеті, такі, наприклад, як Skype, користуються великою популярністю. Власникам Fujitsu Amilo досить просто включити камеру свого ноутбука, щоб при розмові з одним отримати ефект присутності або провести відеоконференцію.
Інструкція
1
Затисніть спеціальну клавішу Fn і натисніть клавішу F7 (у верхньому ряду клавіатури), на якій намальована камера. Комп'ютер повідомить вас про включення камери, вивівши на екран картинку з написом «Вкл» або On.
2
Камера повинна автоматично включитися при запуску будь-якої програми для відеоспілкування. Наприклад, якщо на вашому ПК мається програма Skype, запустіть її та натисніть на будь-яке ім'я з вашого контакт-листа. Після цього відкрийте в верхньому меню «Дзвінки», виберіть «Відео» і клікніть по пункту «Налаштування відео». В екрані під написом «Вибрати веб-камеру» ви побачите себе.
3
Якщо камера автоматично не включили, включите її в «Панелі управління» або відкривши її програму. Відкрийте «Пуск», потім «Усі програми». Знайдіть у списку папок папку з вашою камерою.
4
Часто в ноутбуках буває встановлена проста програма CyberLink YouCam, яка знаходиться в однойменній папці. Відкрийте папку, натиснувши на неї. Клікніть по значку камери, при цьому ПК виведе інтерфейс програми. У вікні, ви побачите своє обличчя, так як камера автоматично включиться.
5
Увімкніть веб-камеру на ноутбуці за допомогою диспетчера пристроїв. Відкрийте меню «Пуск», натисніть на «Панель управління» і відкрийте «Диспетчер пристроїв», клацнувши по ньому. Розгорніть розділ «Пристрої обробки зображень» - зазвичай це останній розділ. Там ви побачите напис WebCam або «Невідомий пристрій»; натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть в меню «Включити».
6
Якщо за допомогою програми камера не запускається, а в диспетчері пристроїв вона виявляється включеною, встановіть драйвера з офіційного сайту виробника. Виберіть в маленькому меню Notebooks, натиснувши на напис, потім вашу серію (Amilo або Amilo Pro) і модель ноутбука. Після цього вкажіть тип ОС, встановленої на вашому ноутбуці, і скачайте необхідний драйвер. Встановіть драйвера і перезавантажте комп'ютер. Потім повторіть включення камери.
7
Якщо ви використовуєте зі своїм ноутбуком невбудованої в нього, а автономну камеру, включите її за допомогою кнопки на самій камері. Якщо така кнопка на корпусі камери відсутній, включите її будь-яким способом. Встановіть драйвера купленої камери, щоб вона коректно запрацювала.
8
Змініть веб-камеру у вашій програмі для спілкування. Наприклад, для Skype, зайдіть у ваш аккаунт і виберіть будь-якого співрозмовника (неважливо, буде він онлайн чи ні). У верхньому меню натисніть «Дзвінки»? «Відео»? «Налаштування відео». Над маленьким екраном з вашим відео ви побачите напис «Вибрати відео-камеру». Зі списку виберіть підключену автономну камеру і збережіть зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UyCrvmeV4H4
Зверніть увагу
Поєднання гарячих клавіш Fn + F7 включає камеру не на всіх ноутбуках серії Amilo: на ноутбуці Amilo Li 1718, наприклад, з його допомогою можна відрегулювати яскравість екрану.
Корисна порада
Драйвера можна оновити безпосередньо в диспетчері пристроїв. Зайдіть в нього і натисніть «Оновити драйвера». Після перезапуску ПК камера повинна включитися.