Як бути життєрадісним. Як залишатися завжди життєрадісним.

Наші думки формують наш настрій. Крім того, вони впливають на наше фізичне і психічне здоров'я. Тому потрібно управляти своїми думками, щоб завжди радіти життю.
Вам знадобиться
  • Гарний настрій
Інструкція
1
Звільняйтеся від непотрібної діяльності та займайтеся тим, що дійсно вам приємно. Зрозумійте, що часом за непотрібної діяльністю стоїть бажання забути себе, втекти від себе. Бійтеся того, що коли прийде справжній момент діяти, у вас вже зовсім не залишиться сил. Визначте, якими речами ви дійсно насолоджуєтеся, а які робите механічно, просто через те щоб щось робити.
2
Не змушуйте себе нічого робити. Не кажіть собі слово "повинен". Воно йде проти людської природи. Якщо ви будете робити щось тільки виходячи з слова "повинен", це буде облудою. Воно ні до чого доброго не пріведёт.Не шукайте відповіді в сотнях книг, що виходять щомісяця. Шукайте всі відповіді всередині себе. І не намагайтеся втекти від себе. Всі ваші внутрішні переконання залишаться з вами, поки ви не змініться.
3
Зустрічайтеся з різними людьми. Вчіться у них. Будьте завжди відкриті для нових знайомств. Не потрібно боятися нових емоцій. Будьте вдячні за будь-який досвід. Погляньте на світ з цієї точки зору, і життя буде радувати вас все більше з кожним днем.
4
Знайдіть свою музику і слухайте її. Оскільки всі люди різні, то всім подобається різна музика. Не важливо, класика це чи музика в стилі диско. Головне, щоб вона вас радувала. Ефект від прослуховування улюбленої музики, як правило, миттєвий.