Як поліпшити почерк. Як зробити почерк краще.

Прогрес, як відомо, не стоїть на місці і з кожним роком з'являється все більше і більше пристосувань, покликаних максимально спростити життя людей. До таких пристосуванням ставляться комп'ютери. З їх допомогою люди друкують величезну кількість текстів, поступово відвикаючи від написання їх вручну. В результаті почерк сильно псується і потрібно дуже потрудитися, щоб поліпшити його або повернути йому колишню красу.
Вам знадобиться
  • - рукописні тексти відомих письменників;
  • - комп'ютерний редактор Word;
  • - чиста зошит;
  • - фломастер/ручка/простий олівець.
Інструкція
1
Для початку подумайте, яким би ви хотіли бачити свій почерк. Вивчіть різні комп'ютерні шрифти та рукописні тексти відомих письменників. Зверніть увагу на риси написання, на елегантність почерку людей, які жили в часи, коли не було ні друкарських машинок, ні комп'ютерів, і кожне лист писався від руки.
2
Заведіть спеціальний зошит для тренувань і виберіть найбільш зручні вам кошти для письма. Це може бути фломастер, ручка з тонким або товстим стрижнем, простий олівець. Навіть якщо ви не плануєте користуватися ними щодня, можна просто попрактикуватися деякий час. Вони допоможуть вам придумати і додати до почерку нові художні риси.
3
Практикуйте написання окремих слів і пропозицій, поки не зможете створювати різні їх форми і контури. Спробуйте рукописну форму написання пропозицій, попрацюйте над розписом.
4
Попросіть людини, почерк якого вам подобається, написати який-небудь великий текст на аркуші паперу. Постарайтеся неспішно переписати його на чистий аркуш, намагаючись виводити при цьому кожну букву. За бажанням можете додавати якісь свої відмітні знаки, міняти нахил тексту і т.п.
5
Можете також обвести кожне слово прямо на аркуші з текстом. Робити це потрібно повільно і акуратно, повторюючи кожен контур букв так, щоб не вийти за межі лінії. Потренуйтеся так кілька разів.
Зверніть увагу
Існують спеціальні школи, в яких навчають красиво писати, тому якщо ви не зможете поліпшити свій почерк самостійно і своєму розпорядженні необхідну суму грошей, можете звернутися за допомогою до професіоналів.
Корисна порада
Намагайтеся не занадто сильно натискати на ручку під час написання тексту. Спробуйте писати пір'яний ручкою. Це, звичайно, не дуже зручно, але зате вона змушує виводити кожну буковку.Не лінуйтеся і тренуйтеся в будь-який вільний для вас час, чим більше практики - тим краще результат.