Як розморозити дизельне паливо.

Якщо ви не встигли поміняти літню солярку на зимову, то раннім морозним ранком вас може чекати сюрприз у вигляді замерзлого дизпалива в автомобілі. Розморозити солярку ви можете, використовуючи джерело тепла.
Вам знадобиться
  • - теплова гармата;
  • - будівельний фен;
  • - компресор або ручний насос;
  • - гаряча вода;
  • - відро;
  • - зимова солярка;
  • - антигель.
Інструкція
1
відбуксує машину в теплий гараж, якщо є така можливість. Для прискорення процесу розморожування встановіть в гаражі додатково теплову гармату.
2
Якщо у вас немає можливості розморозки дизпалива в умовах гаража, то спробуйте зробити наступне. Продуйте спочатку паливну магістраль компресором або ручним насосом для шин.
3
Потім перевірте подачу палива. Для цього прокачайте його насосом ручної підкачки. Якщо двигун не завівся, то необхідно відігрівати паливний насос.
4
відігрійте паливний насос і магістралі. Це можна зробити гарячою водою або будівельним феном, якщо є можливість його підключення до електромережі. Деякі водії застосовують для відігрівання двигуна паяльні лампи, що далеко небезпечно. Якщо ви зважитеся скористатися цим способом розморожування, закривайте бак або насос металевим листом, а вже потім направляйте на нього вогонь паяльної лампи.
5
Прогрев насос і паливні магістралі, знову спробуйте завести двигун. Якщо він завівся, дочекайтеся, поки він прогріє солярку в баку. Виробіть це диз паливо , а потім заправтеся зимової соляркою з додаванням в неї антигель. Це засіб застосовується для запобігання дизпалива від замерзання.
6
Додайте куплений антигель в бак автомобіля безпосередньо перед заправкою. В цьому випадку присадка краще перемішається з соляркою.
7
Якщо двигун після прогрівання паливного насоса і магістралей завівся, а потім заглох, то необхідна розморожування бака з дизпаливом. При знаходженні машини в гаражі швидко відігріти бак допоможе будівельний фен або теплова гармата. На вулиці при низькій температурі розморозити його проблематично. Спробуйте додати в бак гарячу зимову солярку з антигелів.
8
Перевірте стан паливного фільтра. Він може бути забитий парафіном, який утворюється при замерзанні дизпалива. Поставте новий фільтр. Злийте відігріти дизпаливо, або додайте в нього антигель і виробіть його, а потім заправтеся зимової соляркою з додаванням присадки.
Корисна порада
Не залишайте бак автомобіля напівпорожнім на ніч в морози. Якщо дозволяють фінансові можливості, встановіть систему підігріву палива і магістралей.