Як зробити модель залізниці. модель залізниці своїми руками.

Хобі моделювання залізниць стало дуже популярним. Однак не завжди по кишені доводиться покупка, поряд з локомотивом і вагонами, дорогих моделей для створення ландшафту. Проявивши фантазію, рельєфне оточення можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - стартовий набір залізниці;
  • - стіл;
  • - монтажна піна;
  • - фанера;
  • - наждачний папір ;
  • - канцелярський ніж;
  • - фарба.
Інструкція
1
Купіть стартовий набір: рейки, потяг з системою харчування, містки, шлагбауми та світлофори. Приготуйте місце для розміщення макета. Бажано відвести під залізницю окремий стіл або відгороджений ділянку на підлозі.
2
Створіть на папері ескіз макета, вибравши стиль і визначивши майбутнє розташування кожного предмета. Перенесіть ідею, відображену на папері, на стіл. Згідно з цим планом за допомогою олівця розмітьте на столі кордону проходження колії.
3
Зробіть гору з тунелем, через який зможе проїжджати поїзд. Тепер намалюйте на папері окремий ескіз гори. Прямо над рейками збийте короб з щільного картону або фанери. Переконавшись, що розміри ящика дозволяють поїзду проїжджати під ним, нанесіть навколо нього у самого заснування шар монтажної піни. Залиште на пару годин для висихання, а потім нанесіть наступний шар, якому теж необхідно дати час для висихання. Так покрийте весь короб.
4
Обов'язково давайте кожному шару добре висохнути, щоб піна не просіла і гора вийшла добротною. Після того як буде завдано потрібний обсяг піни, залиште її сохнути ще не менше ніж на добу. Потім візьміть канцелярський ніж і, зрізуючи шматки піни, надайте масі задуману форму гори. Вирізуйте ущелини, улоговини і впадинки, роблячи її тим самим більш реалістичною.
5
Потім розведіть водою алебастр. Шаром товщиною 3 мм покрийте гору. Оскільки цей матеріал дуже швидко сохне, розводите його маленькими порціями. Після того як буде покрита вся конструкція, на кілька годин залиште її до повного закріплення. Ґрунтовкою кольору сірого каменю зафарбуйте гору.
6
Потріть гору наждачним папером для додання кольору реалістичності. Фарбою кольору моху зафарбуйте деякі ділянки для додання їм виду зростаючої на схилах і біля підошви зелені.
7
Далі створюйте елементи ландшафту аналогічним чином, враховуючи наявність у вас різних деталей. Розставте іграшкові будиночки, містки і дерева, зробіть муляж трави.