Як зробити гаджет на робочому столі. Як створити віджет для робочого столу.

Гаджети в операційній системі Windows 7 відображають певну інформацію для користувача на робочому столі . Вони являють собою скріптові додатки або звичайний HTML-код, що показує потрібні дані. Створити свій гаджет може будь-який користувач, що знає основи HTML.
Інструкція
1
Створіть директорію, в якій перебуватиме ваш гаджет. Назва папки не має значення, ви можете створити директорію в будь-якому місці на жорсткому диску комп'ютера. Однак найзручніше тестувати і правити програму буде безпосередньо в системній папці (наприклад, в C:/Program Files/Windows sidebar/Gadgets).
2
В обраному каталозі створіть два файли з дозволами .html і .xml. Клікніть правою клавішею миші у вікні Провідника і виберіть пункт «Створити» - «Текстовий файл», після чого змініть назву і тип на gadget.html і gadget.xml.
3
За допомогою будь-якого текстового редактора відкрийте створений XML-документ. У ньому необхідно прописати всю інформацію, яка прописується в діалоговому вікні вибору гаджета (іконка, інформація про розробника і т. Д.). У верхній частині файлу вкажіть код:.
4
Вміст документа має виглядати наступним чином: Ім'я гаджета Вказівка версії програми Інформація про розробника Права, що належать розробнику Опис Full
5
Збережіть внесені зміни, відкрийте другий файл gadget.html. Виробляєте все настройки на свій розсуд, напишіть HTML-код. Структура файлу повторює структуру звичайного документа для даної мови розмітки. Ви можете вказати шлях до скрипта JavaScript або Visual Basic, прикріпити каскадну таблицю стилів, зробити оформлення відповідно до ваших смаків і дизайнерськими здібностями. При створенні гаджета можна користуватися всіма можливостями мови HTML.
6
Збережіть всі зміни в файлі і протестуйте створене меню за допомогою менеджера гаджетів Windows. Для цього клікніть правою клавішею миші на робочому столі і виберіть меню « Гаджети ». Якщо щось працює не зовсім коректно, ви завжди можете відредагувати файли HTML і XML. Створення елемента завершено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-BN7xYUKBVY