Як завантажити Mail Агент на мобільний телефон.

« Агент » Mail.Ru - популярний інтернет-пейджер для онлайн спілкування. Портал Mail.Ru пропонує також мобільну версію програми, щоб бути на зв'язку навіть тоді, коли ви знаходитесь далеко від комп'ютера. Завантаживши «Агент» в свій телефон, ви зможете спілкуватися зі своїми друзями скрізь і завжди.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон з налаштованим GPRS-інтернетом.
Інструкція
1
Отримайте «Агент» по sms. Для цього перейдіть на сторінку сайту Mail.Ru, яка пропонує мобільну версію програми. В відповідне поле на сторінці введіть свій телефонний номер у форматі «Код країни - код оператора - номер» і натисніть «Отримати».
2
Отримайте на вказаний номер телефону sms-повідомлення від Mail.Ru, що містить посилання для закачки. Перейдіть по посиланню і скачайте файл на свій мобільний телефон.
3
Скачайте «Агент» через сайт. Для цього відкрийте в інтернет-браузері свого телефону сторінку m.mail.ru. В розділі «Програми для телефону» виберіть «Мобільний агент з поштою і ICQ». Клікніть по цій написи-посиланню, перейдіть по ній і завантажте пропонований файл на телефон.
4
Встановіть «Агент» через комп'ютер. Зайдіть на сторінку Mail.Ru, яка пропонує завантажити «Агент» в мобільний телефон. Виберіть операційну систему, що використовується у вашому телефоні (пропонуються Java, Symbian, Windows Mobile, IOS). Натисніть на напис, відповідну ОС вашого телефону.
5
Перейдіть по посиланню і скачайте пропонований файл з програмою на свій комп'ютер. Залежно від ваших уподобань і можливостей вашого телефонного апарату, перенесіть скачаний файл в телефон за допомогою USB-шнура, пристрої Bluetooth, ІК-порту або програми iTunes.
6
Універсальний спосіб, відповідний більшості телефонів - за допомогою USB. В порт телефону вставте міні-USB роз'єм, а в порт ПК - звичайний роз'єм USB-шнура. Телефон визначиться комп'ютером як флеш-накопичувач.
7
Виберіть опцію «Відкрити папку для перегляду файлів». Відкриється загальна папка телефону з рядом вкладених в неї папок. Зверніться до папки комп'ютера з закачаною програмою «Мобільний Агент» і натисніть «Копіювати». Потім виберіть потрібну підпапку в телефоні і натисніть "Вставити".
Зверніть увагу
Якщо ви - власник телефонного апарату на платформі Android, вам недоступна завантаження мобільного «Агента» за допомогою комп'ютера.