Як включити телефон Nokia без кнопки включення. nokia Як включити телефон якщо кнопка не працює.

Визнаний у всьому світі виробник мобільних телефонів Nokia впевнено гарантує покупцям надійність, висока якість і прекрасний стиль. Однак слабкі місця є і у телефонів цієї марки.
Вам знадобиться
  • - голка;
  • - тонка викрутка;
  • - паяльник з тонким жалом.
Інструкція
1
Телефон Nokia включається за допомогою невеликої кнопки включення , розташованої у верхній частині корпусу, яка часом псується, випадає, продавлюється, просто перестає працювати. Як наслідок, виникає чергова неприємність - телефон включити неможливо. Однак можна спробувати обійтися і без кнопки.
2
При натисканні на кнопку, що знаходиться в справному стані, на платі всередині корпусу телефону замикаються дві пари контактів, які й забезпечують його включення/вимикання. Отже, необхідно замкнути ці контакти яким-небудь способом без допомоги кнопки.
3
Якщо кнопка продавлена, то постарайтеся витягнути її з гнізда за допомогою тонкого пінцета або якого-небудь іншого гострого предмета. Загляньте всередину корпусу. Ви побачите дві пари контактів. Замкніть два будь контакту, по одному з кожної пари, за допомогою голки, скріпки або проводу. Постарайтеся проробити це обережно, щоб не пошкодити інші, що знаходяться в безпосередній близькості контакти. Після того як телефон включився, більше його не виймайте і не допускайте повної розрядки акумулятора.
4
Якщо застряглу кнопку витягти з гнізда не вдається, постарайтеся за допомогою тонких викруток відкрити корпус телефону. Підніміть панель і витрусіть застряглу кнопку. Припаяйте її до контактів. Для роботи використовуйте паяльник з тонким жалом. Щоб уникнути псування телефону не перегрівати контакти. Закрийте корпус, поставте гвинти на колишнє місце.
5
У разі якщо кнопка втрачена або припаяти її не вдається, візьміть два тонких проводка довжиною приблизно 10 см. Припаяйте їх до контактів на платі і виведіть на зовнішню поверхню корпусу через гніздо, в якому раніше кріпилася кнопка. Для включення телефону просто з'єднайте кінці проводів.
6
Якщо спроби включити телефон самостійно успіхом не увінчалися, зверніться до фахівця.