Як зробити автомобіль з картону. Як зробити картонний автомобіль.

Автомобіль , виконаний з картону, залежно від обраного розміру заготовки може не тільки прикрасити собою книжкову полицю, але також стати улюбленою іграшкою для дитини.
Вам знадобиться
  • - картон
  • - фарби
  • - ніж
  • - ножиці
  • - клей
  • - дощечка
Інструкція
1
В інтернеті або журналі по автомоделювання знайдіть і роздрукуйте, задавши потрібний розмір, шаблон для створення паперової моделі автомобіля. За допомогою копіювального паперу перенесіть шаблон на картон. Для цього підкладіть його під лист з малюнком і, щоб вони не зсувалися, зафіксуйте за допомогою скріпок. Голкою циркуля або іншим гострим предметом переведіть розгортки. Акуратно виріжте ножицями кожну деталь по контуру.
2
Для спрощення процесу виготовлення автомобіля та запобігання перекосів, що виникають при склеюванні, збирайте модель, попередньо склавши дві основні частини: шасі і кузов. Як правило, на розгортці вказуються деталі, які необхідно з'єднувати в першу чергу.
3
Починайте збірку з кузова. Вирізаної деталі надайте належний вигин. Відігніть під прямим кутом клапани. Тонким шаром нанесіть на них клей. Склейте між собою утворюють кузов боковини, дах, передню і задню частини автомобіля.
4
Не турбуйтеся з приводу хиткості конструкції, зборка стане жорсткішим після приєднання шасі, основу якого складають два вузла задньої і передньої осей, вклеюють порізно. Для створення осей використовуйте дерев'яні палички, застругані з ялинової або соснової дощечки. Форма паличок повинна бути круглої в перетині. Щільно посадите осі на клей в отвори коробчатих вузлів.
5
Склейте колеса і щільно посадіть їх за допомогою клею на осі. Зберіть разом шасі і кузов. Для цього промажте тонким шаром клею поверхні, що сполучаються і з'єднайте їх. До того як клей остаточно схопиться, уважно обстежте конструкцію на наявність нерівностей і перекосів.
6
Потім приступайте до обробки. Послідовно деталь за деталлю наклейте бампери, сигнальні вогні, дверні ручки і склоочисники. Пофарбуйте автомобіль.