Як заробити гроші в малому бізнесі.

Багато хто хотів би отримувати дохід від підприємницької діяльності, а не просто працювати на когось. Найчастіше адвокати відкривають свою приватну фірму або в офісі, або на дому. Щоб організувати будь-який малий бізнес, важливо мати під рукою чіткий алгоритм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - бізнес-план;
  • - офіс;
  • - меблі;
  • - ліцензія ІП;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Опишіть свої сильні сторони. Добре подумайте над тим, що ви реально можете запропонувати ринку зі своїх умінь і знань. Можливо, ви висококваліфікований бухгалтер. Тоді ви цілком можете відкрити приватну практику та надавати свої послуги. Також вам потрібно володіти підприємницьким чуттям, відповідальністю і пекучим бажанням домагатися своїх цілей.
2
Вивчіть приклади створення малого бізнесу іншими підприємцями. Почитайте статті в інтернеті про те, як вони починали свій нелегкий шлях. Можете також зустрітися з ними особисто і поставити кілька значущих питань з організації свого бізнесу. Дізнавайтеся якомога більше інформації з того, що ви плануєте зробити.
3
Зберіть стартовий капітал. Якщо ви хочете відразу відкривати офіс, тоді вам відразу належить витратити на організацію практики не менш 1.000.000 р. У цю ціну буде входити і вартість меблів, і документи, і комп'ютери, і оренда приміщення і т.д. Для багатьох це дуже велика сума. Однак є вихід на першому етапі - ведення бізнесу через інтернет на дому.
4
Розпишіть докладним чином бізнес-план своєї ідеї. Вам потрібно буде прорахувати, скільки ви заробите грошей за певний період. Якщо ви все-таки вирішите знімати приміщення, тоді вам знадобиться найняти 2-3 співробітників. Порахуйте, коли бізнес вийде на реальну окупність. Враховуйте всі можливі витрати.
5
Зареєструйтеся в податкових органах і отримаєте ліцензію індивідуального підприємця. Тільки потім почніть реалізовувати свій бізнес-план на практиці.
Зверніть увагу
Обговоріть всі сторони вашого бізнесу з досвідченими підприємцями, консультантами та юристами (тільки якщо ви самі таким не є).
Корисна порада
Ви можете накопичити стартову суму для відкриття офісу, працюючи через інтернет у себе вдома. Консультує клієнтів і беріть встановлену вами ціну за свої послуги. Не варто позичати гроші в банку, навіть якщо ви впевнені, що ваш бізнес-план принесе вам гарний прибуток.