Як убезпечити будинок для дитини.

Більшість предметів у будинку може становити потенційну загрозу для дитини. Відстежити кожен його рух неможливо, тому потрібно заздалегідь вжити заходів щодо створення безпечних умов.
Вам знадобиться
  • Захисні ковпачки на кути меблів, блокіратори віконних механізмів, заглушки для розеток.
Інструкція
1
Одним з небезпечних місць у будинку є кухня. У цьому приміщенні багато колючих та ріжучих предметів, плита з гарячими каструлями і т. Д. Не допускайте перебування малюка на кухні без нагляду дорослих, щільно закривайте двері. Приберіть вище ножі, виделки та б'ється посуд.
2
При ударі об гострий кут меблів малюк може отримати серйозну травму. Придбайте в господарському або меблевому магазині спеціальні м'які захисні ковпачки і щільно їх закріпіть за допомогою шурупів. Щоб дитина не зміг самостійно відкрити дверцята шаф, надягніть на ручки меблів петлі зі звичайної білизняний гумки або придбайте спеціальні дверні блокіратори в меблевому магазині.
3
Приберіть вище все Подовжувачів і дроти від електроприладів. Потягнувши на себе який-небудь шнур, малюк може впустити на себе праска, телевізор або інший предмет побутової техніки. Для розеток придбайте спеціальні заглушки.
4
Відкриті вікна представляють величезну небезпеку для маленької дитини. Для того щоб малюк не зміг самостійно відкрити раму, поставте на неї спеціальні блокатори. Придбати їх можна в будівельних магазинах або у тій компанії, яка встановлювала вікна у вашому домі.
5
Купуючи маляті конструктор, вибирайте його відповідно до віку. Малюки все пробують на смак, тому слід віддати перевагу іграм з великими деталями. Не залишайте в зоні досяжності дитини дрібні предмети: ключі, брелки та інше. Все це може потрапити в рот малюкові і привести до неприємних наслідків.
6
Усі небезпечні для дитини предмети, якими він може поранитися, вдавитися або отруїтися, повинні бути там, де він не зможе дістатися до них самостійно. Домашню аптечку тримайте у верхніх ящиках шаф.