Як відіпрати плями від риби. Як вивести жирні плями від риби.

Риба залишає на одязі жирні плями , з якими можна впоратися підручними засобами, призначеними для видалення жиру. Але найнеприємніше полягає в тому, що залишається запах риби, з яким впоратися досить складно.
Вам знадобиться
  • - крохмаль;
  • - оцет;
  • - плямовивідник;
  • - пральний порошок;
  • - гліцерин;
  • - нашатирний спирт;
  • - хлорвмісних відбілювач;
  • - миючий засіб для посуду.
Інструкція
1
Щоб видалити з одягу або скатертини запах і плями від риби, приступайте до цього відразу після того, як ви помітили, що річ забруднена.
2
Посипте масну пляму картопляним крохмалем. Він вбере надлишки жиру. Через 30 хвилин зчистіть крохмаль з допомогою щітки. Розчиніть 1 столову ложку 8% оцту в двох столових ложках води, рясно змочіть пляма, виперіть виріб в пральній машині, використовуючи програму, яка підходить для вашого виду тканини.
3
Для видалення плям від риби без особливих зусиль, використовуйте засоби для виведення плям, призначені для боротьби з жирними плямами на білих або кольорових тканинах. Нанесіть засіб для виведення плям типу «Ваніш» на пляму, додайте при пранні. Такий спосіб допомагає видалити жирні плями і запах, не використовуючи додаткових коштів.
4
Застарілі плями від риби видаляйте за допомогою суміші гліцерину і нашатирного спирту. Для приготування складу змішайте 1 чайну ложку гліцерину з двома чайними ложками води, додайте 6 крапель нашатирного спирту, рясно змочіть пляму, залиште на 20 хвилин, прополощіть виріб у мильному розчині, виперіть звичайним способом. Такий склад підходить для видалення плям від риби з будь-яких видів тканин, в тому числі з натурального і штучного шовку, велюру, оксамиту, ацетату, гіпюру.
5
Якщо ви забруднили білу бавовняну тканину, налийте в таз теплу воду, додайте 1 ковпачок хлорсодержащего відбілювача, замочіть тканину на 15 хвилин, відіжміть, прополощіть, виперіть в пральній машині звичайним способом, призначеним для прання бавовняних виробів.
6
Для видалення рибних плям з будь-яких видів тканин використовуйте миючий засіб для посуду. Рясно змастіть пляма, залиште на 24 години, прополощіть у воді, виперіть в пральній машині. Такий спосіб абсолютно безпечний для будь-якої тканини і ефективно видаляє рибні плями.