Як зайти в налаштування роутера? вхід на головну сторінку роутера.

І вдома, і в офісі - там, де можуть бути встановлені два і більше комп'ютера, можна організувати одночасне їх підключення до інтернету. Роутер для цього і призначений. Щоб зайти в налаштування роутера, потрібно виконати певні дії.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Роутер
  • Інтернет браузер
  • Клавіатура
Інструкція
1
Зайти в налаштування роутера можна за допомогою браузера, встановленого на вашому комп'ютері. При цьому роутер повинен бути з'єднаний з комп'ютером через мережевий кабель.
2
В адресному рядку ввести ip вашого роутера, який вказаний в додається до нього інструкції. Як правило у всіх виробників роутерів ці адреси однакові. Наприклад: 192.168.0.1; 192.168.1.1; 192.168.1.253.
3
Далі потрібно ввести логін і пароль. Якщо ви не міняли ці параметри, то вони у всіх виробників приблизно такі: login - admin, password - admin; login - admin, password - залишити порожнім; login - Admin (з великої літери), password - залишити порожнім. В деяких моделях можуть бути інші дані. Вони повинні бути вказані в інструкції до роутера. Якщо логін і пароль вірні, ви потрапите на головну сторінку роутера, де виробляються всі основні настройки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2zyer-He0AI
Зверніть увагу
Для організації хоча б невеликої локальної мережі із загальним доступом в Інтернет потужностей даних роутерів, швидше за все, буде недостатньо. Доводиться в магазині купувати додаткове мережеве обладнання, яке потребує певних настройок і оптимальне розташування в квартирі. В даній статті розглянемо питання, де знайти настройки роутера і в якій кімнаті розташувати сам маршрутизатор.
Корисна порада
1. Зайдіть на панель, де розташований значок вашого мережевого адаптера (в Windows XP - Панель Управління - Мережеві підключення, в Windows 7 - Центр управління мережами і загальним доступом - Перегляд стану мережі та завдань - Зміна параметрів адаптера). В меню настройки роутера ви знайдете ще безліч параме тров, з якими дуже бажано розібратися - на жаль, навіть просто перечис лити всі стандартні пункти в цій книжці неможливо.