Як обставити маленьку дитячу кімнату. м'які меблі в маленькі комнт.

Дитяча кімната - це цілий світ, в якій малюк проводить значну частину часу. Спальну зону, ігрову, місце для зберігання іграшок та одягу, стіл для занять потрібно вмістити на одній, часто дуже невеликій площі. Ситуація ускладнюється, коли в дитячій мешкають двоє дітей. Однак навіть саму маленьку кімнату можна зробити затишною і зручною.
Інструкція
1
Поділіть дитячу кімнату на зони. Виділіть куточки для ігор, навчання, спортивних занять, спальну зону. Розподіл може бути візуальним - наприклад, за допомогою різних підлогових покриттів або варіативної фарбування стін. Ще один варіант - подіуми, на які можна підняти спальні місця, а самі вони при цьому стануть відмінним сховищем для сезонного одягу або іграшок.
2
Не змішуйте зони. Дитина повинна знати, де він може спокійно грати, не створюючи безлад. Не варто вимагати, щоб він постійно розставляв іграшки по місцях - краще разом з малюком знайти для них зручні куточки в ігровій. Купіть великі ящики різних кольорів - так дитині буде легше орієнтуватися у своїх багатствах.
3
Обладнуючи зони, не забудьте про їх освітленні. Люстри під стелею може бути недостатньо. Замість неї встановіть точкові світильники. Більш яскравими лампами освітите робочу зону, в ігровій потрібно м'яке розсіяне освітлення, а в спальній - затишний нічник.
4
Якщо в кімнаті живуть двоє дітей, можна встановити двоярусну ліжко. Деяким дітям постарше більше подобаються дивани - їх легко складати вранці, а вдень на них можна спокійно грати, не боячись пом'яти ліжко або збити покривало. Не купуйте громіздкі ліжка у вигляді карет, човнів і машинок - для невеликої дитячої вони не годяться.
5
Замість займають дефіцитне простір шаф і комодів встановіть в кімнаті вбудовану меблі - стелажі і ніші, що закриваються розсувними дверима. Позбавтеся від зайвих предметів - важких крісел, стільців і тумбочок. Замість них запропонуйте дітям м'які безформні крісла-мішки, качалки і пуфи.
6
Навіть у самій маленькій дитячій постарайтеся знайти місце для спортивного куточка. Підвішені до стелі гойдалки, шведська стінка, перекладина і кільця займуть зовсім небагато місця, зате вирішать проблему з нестачею активності. Непогано виділити місце для творчості. Оклейте частина стіни білими шпалерами або звичайним ватманом - на них малюк зможе малювати.
7
Обладнуючи ігрову зону, врахуйте стать дитини. Психологи вважають, що хлопчики мають потребу у великій відкритому просторі для ігор, тоді як дівчатка люблять затишні куточки. Їх можна вигородити, поставивши ліжко торцем в кут. Кімнати дівчаток прийнято оформляти в теплій гамі, а хлопчачі - в контрастних холодних поєднаннях.
8
У маленькій кімнаті не варто захоплюватися великими малюнками на шпалерах. Зупиніться на нейтральному тлі. Яскравим колірним плямою можуть стати штори, покривала, м'які меблі або незвичайний світильник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8yQsHxvJ964