Як оформити класну кімнату. Як оформити кабінет географії.

Діти 1-4 класів займаються весь день в одній приміщенні, учні 5-11 класів займаються за «кабінетної системи», тобто переходять з класу в клас для отримання знань з різних предметів. Але в будь-якому випадку в школі і дитина, і вчитель проводять значну частину дня. Тому до оформлення класу необхідно поставитися відповідально, зі знанням справи, але головне - з душею.
Інструкція
1
Перше, що необхідно врахувати - вимоги СанПіНу до оформлення школи та навчальних класів. Встановіть меблі, відповідну віку і зростанню учнів. Для молодших школярів призначені парти з регулюванням висоти і кутом нахилу. Відстань від дошки до перших рядів парт - не менше 1,5-2 метрів. Над дошкою закріпіть софіт, що підсвічує дошку. Софіт і освітлення по всьому класу повинні бути з однаковими джерелами світла, щоб не створювалися відблиски, що заважають розгледіти, що написано на дошці.
2
Не ставити на підвіконнях квіти, це заборонено вимогами. Штори на вікнах не повинні бути з капронових ниток. Довжина їх - не нижче підвіконня.
3
Обладнайте клас зручними шафами для книг, зошитів, необхідного інвентарю та шкільного приладдя. Таку меблі поставляють до навчальних закладів відповідно до державної програми модернізації російських шкіл.
4
Комп'ютер, принтер та іншу оргтехніку поставте на спеціалізованому столі і добре закріпіть електрокабелі.
5
Додайте в класі необхідні для роботи і навчання стенди, вони можуть бути зі змінним і постійним матеріалом. Такі стенди можна виготовити в шкільній майстерні. На пофарбованої фанері, з нанесеним малюнком, натягніть ряди волосіні. Волосінь добре закріплює аркуші паперу на стенді. Можна замовити і купити стенди в спеціалізованих магазинах шкільних меблів.
6
Розвісьте яскраві шкільні плакати, які допоможуть дітям запам'ятати навчальний матеріал і будуть радувати око. Дитячі роботи, розміщені в класі, теж чудово прикрашають приміщення.
7
Якщо це кабінет для малюків, то обов'язково відведіть місце, де будуть лежати різні ігри, дитячі книжки. Обладнайте зону відпочинку для маленьких учнів. Адже їм потрібна зміна видів діяльності.
8
Дуже бажано поставити в класі кулер з чистою водою, укомплектуйте його разовими стаканчиками.
9
Проявіть фантазію і естетичний смак при оформленні класу, і тоді і вам, і хлопцям буде приємно перебувати в ньому протягом дня.