Як підключити рекордер до комп'ютера.

Власники нетбуків і деякі власники комп'ютерів обмежені у використанні техніки відсутністю вбудованого DVD-приводу. Для запису інформації в цифровому вигляді в такому випадку використовуються спеціальні пристрої - зовнішні рекордери . Вони призначені для багатоканального введення і оцифровки аудіо і відеосигналів з можливістю їх збереження на жорсткому диску комп'ютера.
Інструкція
1
Вірно підберіть записуючий пристрій. USB-рекордер, наприклад, передає тільки звукові сигнали і незамінний для запису і оцифровки звуку безпосередньо з мікрофону. Він, як правило, використовується на нарадах та конференціях для запису на електронний носій. Такий рекордер випускається в двох модифікаціях - USB-рекордер і USB-Mini. Для його підключення до комп'ютеру необхідні тільки USB-порт і відповідний шнур.
2
Необхідність отримання при запису дисків (прожиге) великих струмів привела до оснащення цих рекордеров спеціальним кабелем з двома роз'ємами. Тому і комп'ютер повинен мати два вільних порту USB. Для підключення до комп'ютера просто застроміть USB-роз'єми у відповідні порти в будь-якому порядку (вони рівноцінні). DVD-рекордер сам встановить на комп'ютер необхідні драйвера і буде готовий до роботи.
3
Часто рекордери випускаються в тонких корпусах і бувають двох видів. Рекордери в Slim-корпусі (ультратонкий корпус) містять стандартний привід, який використовується в ноутбуках. Такі рекордери мало важать, володіють компактними розмірами, налаштовані на енергозберігаючий режим. У них відсутня блок живлення, вони живляться від комп'ютера. Для їх підключення просто вставте шнур в роз'єм комп'ютера і включіть пристрій.
4
Існують також рекордери, встановлювані в корпусі товщиною 5,25 дюйма. Вони мають внутрішнє оснащення, ідентичне тому, яке встановлюється в стаціонарних комп'ютерах. Підключення таких приводів здійснюється також через порт USB. Однак для їх енергопостачання передбачений окремий блок живлення, який важить 1-1,5 кг. Такі рекордери мають значні габарити і вагу, що перевищує вагу ноутбука.
5
Запис за допомогою зовнішніх пристроїв виробляється практично з тією ж швидкістю і з тим же якістю, що і на комп'ютері або ноутбуці. Єдина незручність використання полягає в повній нерухомості рекордера під час запису, тому лазерний промінь може втратити фокусування, і запис буде зіпсована.
6
Відтворення дисків на рекордері нічим не відрізняється від комп'ютерного.