Як встановити драйвер на принтер Canon lbp 2900. установка принтера canon lbp 2900 вибрати порт.

Для забезпечення коректної роботи деяких периферійних пристроїв необхідно встановити додаткові програми або драйвери . Розрізняють автоматичний і ручний спосіб пошуку і установки робочих файлів.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і підключіть до його USB-порту кабель принтера. Другий його кінець з'єднайте з пристроєм Canon lbp 2900. Увімкніть принтер і почекайте, поки операційна система визначить нове обладнання.
2
Підключіться до інтернету, запустіть інтернет-браузер і відвідайте сайт www.canon.ru. Перейдіть в розділ «Підтримка» і відкрийте підрозділ «Каталог драйверів».
3
Заповніть запропоновану таблицю. Обов'язково виберіть у графі Product параметр Printer. Після переходу до нового меню виберіть пункт «Програмне забезпечення». Тепер вкажіть операційну систему, встановлену на вашому комп'ютері.
4
Клацніть по невластивому архіву з назвою Printer Drivers. Поставте галочку поруч з полем «Я приймаю умови угоди» та натисніть кнопку «Завантажити». Дочекайтеся завершення скачування драйверів.
5
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть меню «Пристрої та принтери». Після визначення друкованого пристрою клікніть на його іконці два рази лівою кнопкою миші. Відкрийте вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Властивості».
6
Перейдіть в підменю «Драйвери» і натисніть кнопку «Оновити». Перейдіть до пункту «Виконати пошук на цьому комп'ютері». Виберіть папку, в яку ваш браузер зберігає завантажені файли. Дочекайтеся установки драйверів для принтера.
7
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати додаткові утиліти для підбору необхідних файлів, скачайте програму Driver Pack Solution. Запустіть утиліту і почекайте, поки завершиться сканування внутрішніх і периферійних пристроїв.
8
Тепер поставте галочку біля пункту Printers and Others. Натисніть кнопку «Встановити вибране». Перезавантажте принтер після інсталяції вибраних файлів. Запустіть текстовий редактор і перевірте працездатність друкованого пристрою.