Як обнулити комп'ютер на BMW.

Бортовий комп'ютер сміливо можна назвати вірним помічником водія, адже він знає все і може вчасно підказати, але час від часу його доводиться перенастроювати. Причому іноді виникають ситуації, коли потрібна зміна параметрів з «нуля».
Вам знадобиться
  • - керівництво користувача автомобіля.
Інструкція
1
Насамперед необхідно уважно придивитися до рукоятки, за допомогою якої відбувається управління присутніми в кожному автомобілі склоочисниками (двірниками). В торцевій частині рукоятки знаходяться елементи управління БК (бортовим комп'ютером). Одним з таких елементів можна назвати перемикач функцій, а другим - Reset. Ця деталь являє собою кнопку обнулення, а також скидання всіх даних бортового комп'ютера.
2
В меню бортового комп'ютера виберіть НД 1 або НД 2. Ці свідчення можна скидати окремо, що дозволити скласти порівняльну характеристику даних за певний відрізок часу.
3
Тепер вам необхідно включити запалювання. Для початку потрібно натиснути Reset, після чого намагайтеся утримувати цю кнопку протягом двох секунд як мінімум. Виберіть в меню пункт АН values. Таким чином, ви ставите лічильники середнього і абсолютної витрати палива на нуль і водночас усередненої швидкості авто і кількість часу руху.
4
Скиньте на нуль всі дані, які містить бортовий комп'ютер. Після цього на дисплеї повинна з'явитися рядок - - -. Проробивши це, необхідно зафіксувати Reset за допомогою одного нетривалого натискання.
5
Таким же чином слід скинути показники, які служать сигналом про те, що настав час заправитися.
6
Обнулите абсолютно всі дані БК (бортового комп'ютера). Від'єднайте акумуляторні клеми. Після цього слід перечекати деякий час - хоча б 10 хвилин.
Зверніть увагу
Після обнулення на першій парі кілометрів пробігу можна помітити, що в процесі руху відбувається збільшення запасу ходу на паливі, наявному в баку. Це обумовлено тим, що з моменту останнього обнулення показників враховується середня витрата палива.
Корисна порада
Пам'ятайте: чим більше відстань, яку було пройдено з моменту останнього обнулення, тим достовірніше і стабільніше будуть все свідчення витрати палива і середньої швидкості на паливі, що залишився в баку.