Як замінити Windows Media Player. Як замінити windows на ноутбуці.

Мультимедійний програвач Windows Media Player має низку недоліків (уразливості, вимогливість до ресурсів комп'ютера). Якщо характеристики і можливості цього плеєра вас не влаштовують, знайдіть йому якісну заміну.
Інструкція
1
Перейдіть на наступний сайт: http://mplayerhq.hu/.
2
Натисніть на посилання Download, розташовану в лівій колонці сторінки. Знайдіть розділ Binaries, а в ньому - пункт MPlayer Windows with SMPlayer GUI (recommended). Скачайте EXE-файл за посиланням HTTP, розташованої праворуч від цього пункту. Збережіть його, запустіть інсталятор, після чого встановіть з його допомогою програвач MPlayer.
3
Плеєр, який ви тільки що встановили, нездатний звертатися до кодекам, вже наявним в системі. Щоб він почав сприймати файли в різних форматах, знайдіть на тій же сторінці розділ Binary Codec Packages, а в ньому - пункт Windows x86 20071007 (цифри в кінці назви можуть змінюватися). Скачайте ZIP-архів за посиланням HTTP, розташованої праворуч від цього пункту.
4
Скориставшись наявної в Windows системою пошуку файлів і папок, знайдіть папку під назвою codecs. Відкрийте скачаний архів будь-яким архіватором (наприклад, 7-Zip), після чого скопіюйте всі файли з кодеками в цю папку.
5
Врахуйте, що MPlayer при всіх його перевагах має один недолік: він погано програє потокове мовлення і тому малопридатний для прослуховування інтернет-радіостанцій. Щоб мати можливість слухати і їх, не вдаючись до допомоги Windows Media Player, скачайте програвач Real Player з наступної сторінки: http://europe.real.com/realplayer.Нажміте на зелену кнопку Real Player Free Download, скачайте інсталяційний файл і встановіть програвач . Намагайтеся не використовувати його для будь-яких інших цілей, окрім роботи з потоковим мовленням. Чи не скачайте помилково плеєр Real Player Plus (кнопка для його скачування розташована нижче і має синій колір) - це платна версія звичайного Real Player.
6
Перевірте роботу обох плеєрів. У першому спробуйте запустити кілька аудіо- та відеофайлів різних форматів, а в другому - відкрити кілька потокових посилань і послухати інтернет-мовлення.
Зверніть увагу
Чи не качайте файли з піратських джерел. Не слухайте інтернет-радіо і не завантажуйте великі файли при відсутності безлімітного доступу до інтернету.