Як зробити зимовий сад.

У приватному будинку можна обзавестися своєю оранжереєю, літньою терасою і зимовим садом . Приємно взимку сидіти серед запашних квітів з чашкою гарячої кави, спостерігаючи за миготінням сніжинок за склом. Зимовий сад може бути зовсім невеликим, але затишним і привабливим, таким, що ви не захочете покидати його зелені обійми.
Вам знадобиться
  • - металевий каркас;
  • - скло;
  • - рослини;
  • - освітлення;
  • - опалення та вентиляція;
  • - полив;
  • - меблі.
Інструкція
1
Оберіть місце для пристрою зимового саду. Ця споруда може бути окремо вартим або бути прибудовою до будинку. Конструкція його повинна припускати наявність великої кількості вікон або бути повністю заскленої.
2
Використовуйте легкий, але міцний алюмінієвий профіль. Скло знайдіть якісне, з селікогелевим наповнювачем, воно поглинає конденсат та іншу вологу. Є скла, покриті спеціальною плівкою, яка пропускає тепло всередину, але не випускає його назовні. Для даху краще взяти загартоване скло, яке здатне витримати великий пласт снігу. Склопакет з електрообігрівом - оптимальний варіант для зимового саду, так як сніг не скупчується на теплій даху.
3
Квітник в саду може бути тропічним, з температурним режимом + 18-26 С. Асортимент рослин для такого саду включає в себе тропічні ліани, гедіхіум, глоріоза, полранею, а також звичні бегонію, фікус, драцену, алоказию, диффенбахию . У субтропічному зимовому саду підтримується температура + 5-12 С. Там росте пальма і плющ, ліана і пасифлора, гліцинія і жаккаранд, апельсин і лимон.
4
Підбирайте температурний режим і вологість, орієнтуючись на ваші рослини. Формуйте свій сад з квітів, що вимагають однакових умов для комфортного виростання.
5
Зимовий сад повинен бути добре освітлений. Природного освітлення взимку не вистачає рослинам, вони не хочуть цвісти в темряві.
6
Опалення та вентиляція зимового саду повинні забезпечити рослинам ідеальні умови для росту і цвітіння. Зазвичай ці роботи виконує одна фірма, фахівці якої врахують всі задані параметри.
7
Маленький зимовий сад неважко обійти з лійкою, але велику площу полити таким чином важко, тому зробіть автоматичну систему поливу рослин. Крапельний полив краще для оранжерей. Це простий шланг з системою перфорації, крізь яку потроху сочиться волога і зрошує коріння квітів.
8
Встановіть датчики, які будуть контролювати рівень вологості повітря і грунту, і ви позбавитеся від необхідності перевіряти це самі.
9
Підберіть стиль для вашого саду. Чіткі і лаконічні лінії хай-тека або буйство форм і фарб тропічного лісу. Вибір меблів для цього приміщення залежить від метражу, якщо дозволяє площа, влаштуйте затишний куточок зі столом і диванчиками для відпочинку.