Як видалити оцінку.

«Око за око, зуб за зуб» - думав Вовочка, ставлячи двійки фотографіям Марії Іванівни в однокласниках. Начебто анекдот, але ситуація, що називається, сама життєва. Досить часто в популярних соціальних мережах люди викладають свої фотографії, а інші користувачі їх оцінюють. Але, волею долі, знайдеться який-небудь «геній» з явним інтелектуальним відхиленням, і оцінить шикарну фотографію як контрольну для університету, яку вирішував другокласник. У підсумку маємо низьку оцінку і поганий настрій. Тому піднімаємо настрій і видаляємо погану оцінку !
Інструкція
1
Як би це не було прикро і неприємно, але оцінку - не видалити. Але не варто заздалегідь сумувати і сумувати. Знайти вихід можна абсолютно з будь-якої ситуації. І даний випадок - не виняток. Тому запасаємося терпінням і готуємося міркувати логічно.
2
Отже, оцінку не можна видалити. Гаразд, зробимо вигляд, що засмутилися. Але, з іншого боку, якщо не можна видалити оцінку , то можна видалити дану фотографію. Отже, якщо проблемна фотографія буде видалена, буде видалена і ця нещасна оцінка. Нам залишиться тільки повторно завантажити цю фотографію в мережу і знову отримувати безліч відмінних оцінок.
3
Вищеописаний варіант назвемо «Без ускладнень». У сенсі, що дані дії привели до бажаного результату і більш ніколи не повторювалися. Тепер же розглянемо варіант «С ускладненням».
4
Припустимо, справив всі вищеописані дії. Але наступного ж дня бачимо того ж самого представника анти-інтелектуальної категорії з тією ж самою наболілої оцінкою. Це вже оголошення війни нашому самолюбству. В такому випадку можна додати цього неприємного користувача в чорний список. Для цього необхідно зайти в налаштування служби соціальної мережі, і знайти там однойменну вкладку (в сенсі вкладку «чорний список»).
5
Зазвичай для того, щоб закрити користувачеві доступ до своєї сторінки, настройки соціальної мережі вимагають його адресу. Для цього відкриваємо в використовуваному браузері нову вкладку, з адресного рядка першої вкладки копіюємо електронну адресу, і вставляємо її в подібну рядок другий вкладки. Потім заходимо на сторінку неугодного нам користувача, копіюємо його адресу, і знову повертаємося на першу вкладку. Вставляємо його адресу в потрібну комірку, зберігаємо, і даний користувач більше ніколи не зможе не те, щоб поставити погану оцінку , він навіть не зможе зайти на вашу страніцу.Все легко і просто, як і обіцяв.