Як встановити кріплення SNS Pilot.

Кріплення SNS Pilot спеціально призначені для ковзанярського ходу і являють собою конструкцію, що складається з двох осей, ергономічною платформи без амортизатора-бампера. Їх завдання - забезпечити необхідну надійність фіксації черевика і лижі, маневреність і управління лижей, а також зберегти її міцність і надійність.
Вам знадобиться
  • - кондуктор;
  • - лінійка;
  • - дриль і свердло 3,6 мм;
  • - олівець (маркер);
  • - клей;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Процедура установки кріплень починається, як правило, з визначення лінії балансу лижі (центра ваги). Щоб його знайти, покладіть лижу на ребро лінійки і наведіть її (лижу) до тих пір, поки не відшукаєте положення рівноваги. Це і буде лінія балансу, яку вам слід зазначити олівцем або маркером, а потім, поклавши обидві лижі поруч, перенести позначку і на другу лижу.
2
Далі, використовуючи шаблон, визначте місця розташування шурупів і просвердлите отвори. Спробуйте не качати дриль без необхідності, виконуйте все акуратно і обережно, а також намагайтеся, щоб отвори виходили вертикальними, без перекосів. Не буде зайвим, якщо ви притисне лижу ногою до підлоги або закріпіть її так, щоб вона не пружинила. Варто додати, що деякі лижники рекомендують до установки кріплення залити отвори клеєм - він заповнить тріщини і забезпечить гідроізоляцію і додаткову міцність. В іншому випадку, вважають вони, під час використання в порожнину лиж може потрапити вода, в результаті чого їх внутрішньому «змістом» будуть загрожувати гниття й інші проблеми.
3
Тепер зафіксуйте кріплення викруткою або шуруповертом, але спочатку просто «наживите», прикріпивши шурупи приблизно на половину довжини (це на той випадок, якщо ви все-таки нерівно висвердлили отвори). І подивіться, чи все на своєму місці і чи надійно «сидить», а вже потім пріворачівать кріплення до лижі остаточно, з повною фіксацією.
4
Після установки дайте клею 10-12 годин для того, щоб він висох. До речі, сервісні центри застосовують спеціальний фірмовий клей Salomon, але можна використовувати і ПВА, який також забезпечить необхідний рівень герметичності і додаткової міцності. А ось епоксидна смола в цій справі небажана, тому що її розчинники завдають шкоди елементам лижної конструкції.