Як оновити драйвер BIOS.

BIOS призначається для підготовки ПК до запуску ОС. В цьому меню зберігаються настройки системи. Можливості BIOS в чому залежать від моделі материнської плати. Чим більшою кількістю опцій володіє плата, тим більше різних параметрів можна налаштувати. Як і у випадку з драйверами , які розробники періодично оновлюють, щоб виправити помилки попередніх версій і підвищити функціональність пристрою, час від часу виходить і нова версія BIOS.
Вам знадобиться
  • - утиліта ASUS Update;
  • - програма AIDA64 Extreme Edition.
Інструкція
1
Далі буде розглянуто процес оновлення прошивки BIOS за допомогою утиліти ASUS Update. Хоча вона і призначається, в основному, для материнських плат виробника ASUS, але працює чудово і з платами інших виробників. Скачайте з інтернету дану утиліту. Встановіть її на свій комп'ютер.
2
Після запуску програми в основному меню виберіть Update BIOS from internet. Якщо програмі вдасться виявити новішу версію BIOS-прошивки, то ви будете проінформовані про це у вікні утиліти. Після цього натисніть «Далі». Тепер все, що потрібно - це дочекатися процедури відновлення BIOS, в процесі якої працювати на комп'ютері ви не зможете. Після її закінчення комп'ютер перезавантажиться. Версія BIOS буде оновлена.
3
Якщо у вас материнська плата не від компанії ASUS, а від іншого розробника, то оновлення через інтернет може не спрацювати. В цьому випадку діяти потрібно таким способом. Скачайте з інтернету програму AIDA64 Extreme Edition. Встановіть її на свій комп'ютер. Запустіть програму і дочекайтеся завершення сканування вашої системи. Після цього ви опинитеся в основному меню програми.
4
Далі в правому вікні AIDA64 виберіть «Системна плата». В наступному списку пристроїв також виберіть «Системна плата». Відкриється вікно, яке буде розбито на кілька розділів. Самий нижній розділ називається «Виробник системної плати». В цьому розділі є посилання на оновлення драйверів і BIOS. Клацніть подвійним лівим клацанням мишки по посиланню «Завантаження оновлень BIOS». Скачайте останню версію BIOS.
5
Запустіть програму ASUS Update. В головному меню виберіть Update BIOS from file. Вкажіть шлях до завантажити з інтернету файлу. Виберіть цей файл за допомогою лівого клацання мишки. Проїдьте далі. Чекайте завершення процесу оновлення BIOS, після чого комп'ютер перезавантажиться. Версія прошивка BIOS буде оновлена.