Як відновити пароль користувача у Windows.

Якщо користувач хоче обмежити доступ до свого облікового запису, він, звичайно, встановить пароль , захистивши свою особисту інформацію від сторонніх користувачів. Але трапляється всяке. І іноді пароль просто забувається, особливо якщо ви не користувалися комп'ютером довгий час.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо у вас є доступ до облікового запису адміністратора комп'ютера або ви можете попросити користувача, який належить до групи адміністраторів комп'ютера, увійти в систему, то проблема вирішується досить просто. Натисніть «Пуск», відкрийте «Панель управління». На панелі керування виберіть «Облікові записи та користувачі». Потім на вкладці «Користувачі» виберіть ім'я вашого облікового запису, після чого - «Скидання пароля». Далі ввести новий пароль і підтвердіть його. Тепер ви можете увійти в свій обліковий запис.
2
Якщо попередній спосіб вам не допоміг або ви не можете ним скористатися, то можна відновити пароль до свого облікового запису за допомогою вбудованої облікового запису адміністратора. Для початку вам потрібно зайти в безпечний режим. Для цього відразу після включення комп'ютера натисніть клавішу F8. Іноді замість F8 можуть виступати інші клавіші F.
3
Відкриється меню вибору варіантів завантаження операційної системи. У цьому меню виберіть «Безпечний режим». Далі очікуйте завантаження операційної системи, яка буде відбуватися довше звичайного. Часом може навіть здаватися, що операційна система попросту зависла. Насправді це не так. Драйвер відеокарти в безпечному режимі працювати не буде, графіка, можливо, матиме трохи спотворений вигляд. На робочому столі ви побачите напис «Безпечний режим».
4
Натисніть «Пуск». Виберіть «Панель управління», потім - «Облікові записи користувачів». Виберіть ваш обліковий запис, потім - «Зміна пароля». Введіть новий пароль, підтвердьте його. Можна також залишити рядок введення зміни пароля порожній. У цьому випадку пароль попросту буде знято. При наступному вході в систему вводити його не знадобиться.
5
Закрийте всі активні вікна і перезавантажте комп'ютер. ПК завантажиться в звичайному режимі, і ви зможете увійти в свій обліковий запис.