Як зайти в комп'ютер без пароля адміністратора. ентер пассворд Як зайти.

Іноді може виникнути крайня необхідність ввійти в систему з обліковим записом адміністратора , а доступу до пароля немає. Можливо, він просто забули або загубили. Також часто, коли встановлюється пароль на домашній комп'ютер, він не записується, і підказка не встановлюється. Причин насправді може бути безліч, але важливіше знайти спосіб вирішення проблеми.
Вам знадобиться
  • - програма Kon-Boot CD-ISO;
  • - програма Alcohol 120%;
  • - чистий диск.
Інструкція
1
Вам необхідна програма Kon-Boot CD-ISO. Знайдіть цей файл в інтернеті. Вам слід записати його на диск, для чого потрібна програма для роботи з віртуальними образами дисків. Скачайте з інтернету програму Alcohol 120%. Встановіть її на свій комп'ютер. Після установки перезавантажте його.
2
Запустіть Alcohol 120%. Після першого запуску програма просканує вашу систему. Вставте чистий диск в оптичний привід комп'ютера. Далі в меню програми виберіть «Cd-dvd з образу», після цього вкажіть шлях до папки, де лежить скачаний раніше файл Kon-Boot CD-ISO. Виберіть його, пройдіть далі.
3
У наступному вікні встановіть прапорець навпроти рядка «Запис». Натисніть по стрілочки біля рядка «Швидкість запису», після чого виберіть мінімальну швидкість запису. Натисніть «Старт». Чекайте завершення процедури запису файлу на диск. Після витягніть диск з приводу комп'ютера.
4
Увійдіть в BIOS. Для цього після включення комп'ютера натисніть Del. Іноді може використовуватися і інша клавіша. Більш детальну інформацію про це ви можете дізнатися з інструкції до системної плати. В BIOS знайдіть розділ BOOT, виберіть параметр 1st Boot Device, натисніть Enter. Далі виберіть ваш оптичний привід, після чого вийдіть з BIOS, не забувши зберегти настройки.
5
Тепер вставте записаний диск в оптичний привід того комп'ютера, в який вам необхідно зайти. Після цього перезавантажте ПК. Тепер чекайте, поки на екрані монітора не з'явиться напис Cryptos. Потім натисніть Enter. Далі вам нічого не потрібно натискати. Просто чекайте, поки на екрані монітора не з'явиться вікно входу в систему. У рядок пароля нічого не вводите, натисніть OK. Через кілька секунд ви опинитеся в системі. Після завершення всіх операцій для параметра 1st Boot Device в BIOS встановіть жорсткий диск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7YNiYglCCds