Як підвищити авторитет.

Людям, яким необхідно результативно спілкуватися з іншими людьми, необхідний авторитет . Він потрібен для того, щоб вас слухали і виконували ваші вказівки. Підвищення авторитет а важливо так само, як і отримання хорошої освіти.
Вам знадобиться
  • 1. Робота над собою
  • 2. Приклад авторитетної людини
Інструкція
1
Усвідомте, що ви здатні заразити своїм настроєм інших людей. Точно також ви здатні сильно змінюватися під впливом іншої людини, з яким часто спілкуєтеся. Тому намагайтеся завжди бути в потрібному настрої. Принаймні, тоді, як вам потрібно в чомусь переконати іншу людину або укласти угоду. Вчіться керувати своїми емоціями також і тому, що вони відображаються на вашому тілі. Крім того, негативні емоції погано позначаються на здоров'ї.
2
Працюйте над своїм голосом, рухами, поставою, ходою, мімікою і жестам. З найдавніших часів ці речі говорять про людину більше, ніж його слова. Мова тіла дає іншим людям всю найважливішу інформацію про вас: впевнені ви в собі чи ні, цікавий вам інша людина чи ні, чи знаєте ви те, про що говорите, чи ні. Працюйте над собою перед дзеркалом. Придумуйте і передавайте жестами, рухами різні думки. Не забувайте про ходу. Вона повинна відповідати різних життєвих ситуацій: для прогулянки в парку вона одна, для офісу - інша і т.д. Точно також експериментуйте над своїм голосом. Якщо відчуваєте, що він не діє на людей, пробуйте грати своїм голосом. Репетируйте будинки, записуючи себе на диктофон.
3
Асоціюйте себе з авторитет нимі людьми. Не важливо, чи існують вони в реальності або тільки у вашій уяві. Зустрітися з такими людьми і спостерігайте за ними. Ви обов'язково навчитеся у них тому, як потрібно себе вести, щоб підвищити свій авторитет . Усмоктуйте в себе цю енергію, коли знаходитесь поруч із ними.
Як стати поважаним, підвищити свій авторитет в класі - ці питання часто хвилюють підлітків, які не користуються великою популярністю серед однолітків, частіше це тривожить новеньких. Але якраз новеньким це зробити простіше, ніж тим, хто вже давно вчиться в класі, думка про кого вже склалося.
Інструкція
1
Якщо ви твердо вирішили завоювати популярність, буде великою помилкою підлещуватися перед лідерами. Це не викличе повагу, ви просто станете одним з почту. Не йдіть без приводу конфронтації, але й не підлабузнюватися.
2
Найкращим способом зацікавити своєю особистістю однокласників - це бути цікавим. Не ховайте свої вміння та таланти, але і не хваліться ними. Просто дочекайтеся приводу їх проявити. Це може бути все що завгодно. Може бути, ви відмінний танцюрист або спортсмен? Або можете легко пояснити важке завдання? Або вмієте програмувати і розбираєтеся в комп'ютері? Або ви займаєтеся паркуром? Не соромтеся зробити так, щоб про це дізналися. У вас обов'язково знайдеться однодумець, який буде вас поважати за ваші вміння або можливості.
3
Не бійтеся бути самотнім. Це краще, ніж нав'язуватися. Легко йдіть на контакт, будьте привітні, але не дозволяйте собою зневажати і управляти. Той, хто дозволяє собою командувати, ніколи не доб'ється поваги. І до речі, одинак може привернути більше уваги, ніж людина з натовпу.
4
Не піддавайтеся на провокації - не варто тільки заради того, щоб бути прийнятим в компанію, здійснювати те, що вам неприємно. Не пийте, не куштуйте наркотики, не труїть когось слабшого. Якщо вас не поважають наркомани, може, воно й на краще. Якщо ви будете сильним, відстоювати свою позицію, то це більше піде на користь і вашому авторитет у, і вашого життя.
5
Намагайтеся бути в курсі подій класу, знати, що цікаво хлопцям навколо. Може бути, ви теж розділіть цей інтерес, і спільні захоплення допоможуть налагодити вам контакт. Спробуйте чимось допомогти комусь, якщо ви дійсно можете це зробити.
6
Хорошим способом розтопити лід у відносинах може бути влаштована вечірка, особливо якщо у вас є дача за містом. Домовтеся з батьками і розішліть запрошення всьому класу. Можете проявити фантазію і влаштувати тематичну вечірку, або влаштуйте спільний перегляд цікавого всім фільму, а потім домашню дискотеку.
7
У кожному разі, залишайтеся самим собою, як би не було часом самотньо. Намагайтеся розвивати себе - шукати нові захоплення, заняття, отримувати нові знання. Якщо у вас буде насичена внутрішня життя, якщо ви будете цікавим співрозмовником і доброзичливою людиною, ви неодмінно завоюєте чиєсь повагу.