Як вибрати антенний розгалужувач. вибрати розгалужувач для тв.

Разветвители, використовувані для підключення до однієї антени декількох телевізорів, відрізняються один від одного низкою параметрів. При виборі такого пристрою слід керуватися частотами прийнятих каналів, кількістю телевізорів, товщиною кабелю і навіть навичками установника.
Інструкція
1
Якщо ваш телевізор може показувати через меню частоти прийнятих каналів, дізнайтеся ці дані про всі програми, які ви приймаєте. Знайдіть канал з найбільшою частотою. Вибираючи розгалужувач , переконайтеся, що верхня межа діапазону у нього більше цієї частоти. При відсутності в телевізорі функції показу частоти корисно взяти у друзів на час апарат, що володіє такою можливістю.
2
Кількість виходів у разветвителя повинно перевищувати число наявних у вас телевізорів. Якщо в деяких з кімнат у вас телевізійні приймачі відсутні, корисно взяти пристрій «на виріст» з додатковими виходами. З часом, можливо, ви придбаєте телевізори і для цих кімнат.
3
Зверніть увагу на такий параметр, як загасання. Виражається воно в децибелах. Його значення вказано на корпусі разветвителя або в його інструкції. Чим воно менше, тим краще.
4
Заздалегідь вирішите, як і де ви будете встановлювати розгалужувач. Вкрай бажано закріпити його на стіні, а не залишити триматися на одних кабелях - так і надійніше, і гарніше. В цьому випадку на приладі повинні матися кріпильні отвори. Якщо пристрій буде розташовуватися на видному місці, воно повинно мати естетичний зовнішній вигляд. У разі ж, якщо ви збираєтеся встановлювати розгалужувач всередині широкого кабельного короба, він повинен мати мінімальні габарити.
5
Спосіб підключення пристрою вибирайте відповідно до типами застосовуваних кабелів, а також наявністю у вас навичок пайки. Розгалужувач з гвинтовими зажимами сумісний з кабелями будь-яких діаметрів, а пайки не вимагає. Не знадобиться вона і для установки приладу з різьбовими соединителями, але кабелі до нього можна підключити тільки тонкі. При наявності навичок пайки купите перехідник, розрахований на підключення саме таким способом. Нарешті, пристрій, обладнане коаксіальними гніздами (як на телевізорі), можна підключити до будь-яких кабелям, використовуючи звичайні антенні штекери. Самі штекери придбайте в тому ж магазині, а тип їх виберіть в залежності від наявності навиком пайки (деякі з них допускають приєднання кабелю за допомогою гвинтів).
6
Чи не переплутайте при покупці розгалужувач з іншим пристроєм схожого призначення: об'єднувачем або роздільником сигналів різних діапазонів. Деякі старі телевізори мають окремі входи для антен метрового та дециметрового діапазону. Поруч з таким апаратом доведеться розташувати роздільник сигналів, що дозволяє підключити обидва входи до одного антенного кабелю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SipHzbJlWm0
Зверніть увагу
Перед підключенням обесточьте всі телевізори і підключені до них джерела сигналу.