Як одягнутися на інтерв'ю.

Костюм або плаття, вибрані для інтерв'ю , повинні відповідати двом завданням. По-перше, з їх допомогою потрібно підкреслити достоїнства і приховати недоліки фігури, які особливо помітні в світлі софітів. По-друге, за допомогою одягу можна створити уявлення оточуючих про вашу персону або скорегувати сформовану думку.
Інструкція
1
Розкладіть предмети гардероба і приберіть ті речі, в яких вам незручно, оскільки під час інтерв'ю ніщо не повинно відволікати вас. Зайві жести, рухи плечима або ногами дуже помітні і створюють враження, що людина не впевнена чи хоче приховати щось.
2
Виключіть з розгляду одяг з яскравою строкатою або надто забарвленням. Відтінки можуть бути перекручені при трансляції, наприклад, помаранчевий колір раптом стане пурпуровим, а він іде далеко не всім. На його тлі ваше обличчя може порозоветь. Також можливі спотворення синього, зеленого і коричневого кольорів.
3
Виберіть одяг з натуральних волокон. На зйомках використовуються потужні софіти, ви можете спітніти від спеки або від хвилювання, а в одязі із синтетичної тканини створюється додатковий тепловий ефект.
4
Скористайтеся прикладом зірок. Якщо вам подобається актриса або публічна особа, подивіться, що вона одягає на інтерв'ю. Спробуйте підібрати гардероб в її стилі. Не варто, втім, занадто спрощувати свій образ, як це роблять багато голлівудські акторки в звичайному житті, їм це дозволено.
5
Дотримуйтесь почуття міри. Якщо вам хочеться підкреслити груди, майте на увазі, що камера може бути направлена на вас з будь-якої точки, тому глибоке декольте може відкрити те, що не варто показувати всім. В цьому випадку зупиніть свій вибір на кофтині «в облипочку». Те ж саме з ногами. Цілком можливо, зйомки проходитимуть у низького журнального столика або просто в кріслі. В цьому випадку вам доведеться стежити за тим, щоб спідниця не «уползла» занадто високо, це буде відволікати вас від суті розмови.
6
Не надягайте старі речі. Екран робить помітним те, на що ви могли не звернути увагу, наприклад, катишки, витягнуті лікті, збляклий колір.
7
Не надягайте нові речі, а якщо вже дуже хочеться прийти на інтерв'ю в обновці, обов'язково виперіть одяг з м'яким миючим засобом. Це розправить заломи, що утворилися під час зберігання, пом'якшить тканину.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що гардероб повинен відповідати всьому вигляду, зачісці та макіяжу.