Як регулювати інжектор. Як відрегулювати запалювання на ваз 2109 інжекторная.

Автолюбителі, які пересіли з карбюраторних двигунів на інжектор , недолюблюють останній. Адже у інжектора не поміняли паливні жиклери карбюратора, що не відрегулюєш кут випередження запалювання. З цих причин і виникає неприязнь. Однак якщо вміти регулювати інжектор, проблем з ним не виникне.
Інструкція
1
Зверніть увагу на підключення компонентів системи. Адже інжектор управляється електронікою, яка в свою чергу підпорядковується бортовому комп'ютеру автомобіля.
2
Після цієї перевірки включіть запалення і масу. Електронасос в цей час повинен накачати бензин. Якщо ж він не включається, то варто перевірити справність реле, яке відповідає за його роботу.
3
На передній панелі ненадовго загориться лампочка несправності. Виконайте їх діагностику за допомогою бортового комп'ютера, який підключається до персонального комп'ютера зі спеціальним програмним забезпеченням. Так ви побачите всі параметри автомобіля.
4
Якщо неполадки не виявлені, можете переходити до запуску двигуна.
5
Наступним етапом регулювання є перевірка дроссельного пристрою. Уважно огляньте дроти і датчик положення дросельної заслінки. Увімкніть запалювання. Далі за допомогою тестера напруга датчика, напруга бортової мережі і ступінь відкриття дроселя.
6
Порівняйте отримані результати з еталоном. Напруга датчика повинне бути порядку 0,45 - 0,55 вольт. Напруга бортової мережі повинно перевищувати позначку в 12 вольт. Ступінь відкриття дроселя не більше одного відсотка.
7
Настройку приводу дроселя потрібно провести таким чином, щоб він повністю закривав заслінку.
8
Зробіть ті ж самі виміри, утримуючи до упора педалі акселератора. Напруга датчика має бути приблизно 4,5 вольта. Ступінь відкриття в такому положенні повинна бути не менше 90 відсотків. Виконайте регулювання приводу дроселя на повне відкриття.
9
Вимкніть регулятор додаткового повітря. У разі легкого запуску гарячого двигуна рекомендується зробити подачу повітря через наполовину відкритий дросель. Привід дроселя рекомендується регулювати так, щоб він повністю закривав отвір.