Як отримати поточний час.

Найбільш точними годинами є атомні. Але вони громіздкі, дороги і споживають багато електроенергії. Тому організації, які володіють атомними годинниками, надають різними способами інформацію про поточний час тим, у кого таких годин немає.
Інструкція
1
Дізнайтеся телефон служби точного часу в вашому місті. Зателефонуйте на нього. Якщо ви користуєтеся безлімітним тарифом, дзвінок буде безкоштовним, а якщо ні, його вартість буде такою ж, як у звичайного дзвінка на міський номер. Після голосової інформації прозвучить короткий звуковий сигнал - його початок буде відповідати часу, оголошеному голосом.
2
Наприкінці години включіть приймач, налаштований на радіостанцію «Радіо Росії», або абонентський гучномовець (радіоточку). Якщо використовується трехпрограммні гучномовець, виберіть першу програму. Одночасно витягніть зі звичайного механічного будильника батарейку рівно в той момент, коли секундна стрілка буде показувати нуль секунд. Хвилинну стрілку встановіть на нуль хвилин, щоб годинна точно вказувала на наступну годину. Дочекайтеся сигналів точного часу, а як тільки зазвучить останній з них (шостий), швидко встановіть батарейку на місце.
3
Жителі європейської частини Росії можуть брати кодовані сигнали точного часу, що передаються з Німеччини. Для цього купите на аукціоні годинник з вбудованим приймачем стандарту DCF77. Унаслідок невпевненого прийому синхронізуватися вони будуть тільки вночі. Вони будуть автоматично переставлятися на німецький часовий пояс, тому на показання лічильника годин уваги не звертайте. А за показниками лічильників хвилин і секунд вручну точно виставте інші години в будинку.
4
За допомогою GPS-приймача, що підтримує стандарт NMEA, можна отримати інформацію про точний час, перебуваючи в будь-якій точці світу. Підключіть приймач до COM- або USB-порту комп'ютера, запустіть емулятор термінала, виберіть у ньому відповідний порт і швидкість обміну даними, рівну 4800, число біт, рівне 8, відключіть контроль парності і включіть один стоп-біт. Знайдіть у потоці даних рядок, що починається з "$ GPZDA" (без лапок), і в ній прочитайте дані про поточний час. Знову ж, не звертайте увагу на годинник - вони можуть відповідати іншому часовому поясу. Зате дані про хвилинах і секундах будуть дуже точнимі.Напрімер, в рядку "$ GPZDA, 152034.00,10,3,2011 ,, * 57" (без лапок) число 152 034 означає 15 годин, 20 хвилин і 34 секунди.
5
Перейдіть на наступний сайт: http://tf.nist.gov/tf-cgi/servers.cgi.Подключітесь до будь-якого з перерахованих там серверів по протоколу Telnet, обов'язково використовуючи порт 13, наприклад, telnet nist1-chi .ustiming.org: 13.В відповідь ви отримаєте інформацію про точний час у довільній формі, наприклад, 55970 12-02-13 19:48:21 00 0 0 406.5 UTC (NIST) *. В даному випадку часовий пояс також буде іншим, зате дані про хвилинах і секундах будуть точними. Не робіть запитів до сервера частіше одного разу на чотири секунди - це буде прийнято за атаку.